Oliwia Bieniuk pokazała niepokojące zdjęcie

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Straszne...

Oliwia Bieniuk pokazała niepokojące zdjęcie. Aż nam ciarki przeszły po plecach…

2023-02-22 13:00

Oliwia Bieniuk (21 l.) jesienią 2022 roku rozpoczęła studia w szkole aktorskiej. Dziewczyna chętnie dzieli się z internautami ciekawostkami z zajęć. Ostatnio na jej profilu na Instagramie znalazło się zdjęcie, które przyprawia o dreszcze... Zobaczcie sami.

Oliwia Bieniuk w październiku 2022 roku rozpoczęła studia w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. W niedawnej rozmowie z "Faktem" dziewczyna wyznała, jest zadowolona ze swojego wyboru, bo na uczelni nie ma rywalizacji i w końcu nie przeszkadza jej znane nazwisko. Bieniuk chce zaistnieć w świecie filmu i udowodnić, że ma talent, a nie być znana wyłącznie dlatego, że jest córką Ani Przybylskiej. Ostatnio dziewczyna pokazała w mediach społecznościowych, jak wyglądało zaliczenie jednego z przedmiotów. Musiała zrobić… "grzyba" z języka. Teraz pokazała, co znajduje się na korytarzu jej uczelni.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie trumny. "Też macie?"

Oliwia udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie czarnej trumny. Znajduje się ona tuż pod drzwiami gabinetu dyrektora i to na słabo oświetlonym korytarzu. Młoda aktorka zadała również swoim obserwatorom pytanie.

- A wy macie trumnę w szkole? - czytamy.

Trumna raczej nie jest standardowym wyposażeniem wielu szkół czy uczelni. W przypadku placówek uczących zawodu aktora tego typu rekwizyt może być jednak przydatny podczas odgrywania niektórych scen. Trzeba jednak przyznać, że od takiego widoku aż ciarki przechodzą po plecach…

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie trumny

i

Autor: Instagram/@oliwia.bieniuk

Zobacz zdjęcia Oliwii Bieniuk w naszej galerii!

Dlaczego warto za życia zaplanować WŁASNY POGRZEB?

Posłuchaj rozmowy, która przełamuje tabu o umieraniu!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają