opole 2023

Egurrola zdradza kulisy występu Dody w Opolu. Tancerze mieli ZA MAŁO czasu!

2023-06-10 16:43

Opole 2023 - trwa święto polskiej piosenki. Na opolskiej scenie występują największe polskie gwiazdy, ale i debiutanci. Występom towarzyszą ogromne emocje, w tym stres. Kulisy w szczegółach opisał Agustin Egurrola (54 l.), który przygotował choreografię do występu Dody (39 l.). "Czasu było naprawdę mało, a stopień trudności ogromny" - przyznał Egurrola.

Opole 2023. Egurrola: To był nasz własny Super Bowl

Dynamiczna, z udziałem kilkudziesięciu tancerzy w jaskrawych kombinezonach - tak wyglądała choreografia do występu Dody, która również wyszła na scenę w żółtym stroju, dobrze ukryta wśród tancerzy. Szybko została odarta z kombinezonu i zaśpiewała najnowszy hit: "Melodia ta".

Kulisy jej występu i samych przygotowań zdradził autor choreografii Agustin Egurrola. "Co tam się działo!!! Tancerze Grupa Volt na jednej scenie z Dodą podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej!!! To był nasz własny Super Bowl w Opolu!!!" - ocenił.

Egurrola podziękował Dodzie "za zaufanie i niesamowite emocje, które mogliśmy wspólnie przeżywać - najpierw podczas przygotowań i prób na sali, a później w trakcie tego niesamowitego show!!! Twoja siła i kreatywność dodała nam jeszcze więcej energii do działania! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję razem tworzyć tak wyjątkowe projekty!!!" - napisał na Instagramie.

Opole 2023. Tancerze mieli za mało czasu na przygotowanie występu?!

"Czasu było naprawdę mało, a stopień trudności ogromny… Możemy być z siebie dumni" - ocenił Egurrola, podkreślając przy tym, że "podjęli się niełatwego zadania". "Efekt końcowy pokazał nam, że warto ciężko pracować - naprawdę jestem zachwycony. Długo będę wspominać ten wieczór" - podsumował.

Sama Doda oceniła jednak, że nie wszystko poszło idealnie. - Mieliśmy dużo potknięć. Myślę, że nie jest łatwo w jeden dzień, na jednej scenie wszystko, co tak skomplikowane, zrobić. Publika na pewno tego nie zauważyła. Ale ja jestem profesjonalistką, mnie to denerwuje - powiedziała nam Doda.

Opole 2023. Koncert "Debiuty", nagrody im. Anny Jantar i publiczności

W piątek (9 czerwca) w opolskim amfiteatrze rozpoczął się 60. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. W pierwszym dniu odbył się koncert "Debiuty", w którym wystąpiło dziesięciu wykonawców. Główną nagrodę im. Anny Jantar i czek na 30 tysięcy złotych otrzymał zespół Felivers, który wykonał utwór "Szminka". Nagrodę publiczności i czek o wartości 20 tysięcy złotych wręczono Janowi Majewskiemu ("Właściwie mi dobrze").

Doda zdenerwowana po występie w Opolu