Opozda kupiła pierwszą rzecz dla dziecka. Zaczęła nietypowo: "Nie wiem, czy to hormony"

2021-10-21 12:48
Wzruszona Joanna Opozda kupiła pierwszą rzecz dla dziecka
Autor: Instagram Wzruszona Joanna Opozda kupiła pierwszą rzecz dla dziecka

Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się dziecka. Para długo utrzymywała nowinę w tajemnicy. Aktorka coraz bardziej otwiera się na przyszłe macierzyństwo. Pokazała na Instagramie, co kupiła dla swojej pociechy. Przedmiot ogromnie ją wzruszył: "Tyle emocji, strach pomyśleć, co będzie dalej".

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w sierpniu tego roku. Już wtedy krążyły pogłoski, że aktorka jest w ciąży. Opozda w końcu potwierdziła doniesienia i wydała oświadczenie.  Oboje z Antkiem szykują się do nowej, życiowej roli! Młodszy brat aktora ma już dziecko, teraz przyszła pora na najstarszego syna Pawła i Małgorzaty Królikowskich. Joannę Opozdę przepełnia radość, dlatego uchyliła rąbka tajemnicy. Pokazała na Instagramie pierwszą rzecz, którą kupiła dla maluszka. Nie jest to przedmiot potrzebny do wyprawki, którą być może też już kompletuje, ale raczej pierwszy prezent dla dziecka. Aktorka nie mogła się powstrzymać, gdy zobaczyła książeczkę o niedźwiadku. Ten zakup bardzo ją rozczulił: - Pierwszy zakup dla mojego dziecka. Książeczka. Wzruszyłam się - napisała na Instagramie.

Nie wiem, czy to hormony (...) Tyle emocji przy książeczce, strach pomyśleć, co będzie dalej - dodała na kolejnym InstaStorie, które przedstawiamy poniżej.

Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!

ZOBACZ: Agnieszka Woźniak-Starak imprezuje z teściami. Zaprezentowali się z klasą [ZDJĘCIA]

Galeria wyżej: Joanna Opozda w ciąży zachwyca na Festiwalu

Joanna Opozda kupiła pierwszą rzecz dziecku
Autor: Instagram Joanna Opozda kupiła pierwszą rzecz dziecku
Sonda
Wyprawka dla dziecka. Kiedy przygotować?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE