Adrianna Biedrzyńska i Maciej Robakiewicz

i

Autor: Akpa

Maciej Robakiewicz

Opuścił Biedrzyńską 10 dni po narodzinach córki. A uchodzili za zgraną parę, niczym Cichopek z Hakielem

2023-04-01 14:11

Adrianna Biedrzyńska (61 l.) i Maciej Robakiewicz (64 l.) wystąpili przed laty w teleturnieju "Czar Par". Uchodzili wówczas za parę idealną. Potem jednak się rozstali. Po latach w show TVP wystąpili także Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, których małżeństwo także jest już zakończone. Rozstanie Biedrzyńskiej z ukochanym było jednak o wiele bardziej burzliwe.

Maciej Robakiewicz to aktor znany z takich produkcji jak: "Glina", "Wojenne dziewczyny", "Prawo Agaty", czy "M jak miłość". W 1994 roku odszedł od żony, po narodzinach córki Michaliny (29 l.), która znana jest z "Klanu" i "Na Wspólnej". Nastąpiło to 10 dni po porodzie! Adrianna Biedrzyńska opowiadała o tym w jednym z wywiadów. - Dziesięć dni po urodzeniu dziecka usłyszałam od ojca Michaśki, że nie jest już mną zainteresowany. Ani mną, ani naszą córką" - wspominała aktorka na łamach "Dziennika Wschodniego".

Od 2005 roku żoną Macieja Robakiewicza jest Agnieszka Bober. Aktor obecnie ma dobry kontakt z córką.  Drugim mężem Adrianny Biedrzyńskiej był Marcin Miazga. Para rozwiodła się po tym, gdy na jaw wyszła afera finansowa z jego udziałem. Potem była w związku z Sebastianem Błaszczykiem, który także się rozpadł.

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z kolejnym mężem! Zostawił dla niej żonę i dzieci

Nasi Partnerzy polecają