Tylko u nas! Paulina Koziejowska opowiada o swoim szczęściu z "dziadkiem" Orłosiem!

2022-05-23 6:30
Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska
Autor: Instagram / Paulina Koziejowska Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś (62 l.) i Paulina Koziejowska (40 l.) już nie ukrywają swojego szczęścia. Na przekór wszystkim jest im razem ze sobą bardzo dobrze. W sobotni wieczór świętowali w gronie najbliższych przyjaciół 40. urodziny prezenterki. Okazało się, że ukochany zorganizował dla niej przyjęcie niespodziankę.

Wiele osób krytykuje różnicę wieku dzielącą piękną Paulinę Koziejowską i Macieja Orłosia, ale przecież prawdziwa miłość nie liczy lat. Na szczęście sami zainteresowani mają duży dystans do zgryźliwych komentarzy na swój temat. Znany dziennikarz pod zdjęciem z 40. urodzin ukochanej umieścił zabawny wpis, tym samym zaznaczając, że wcale nie dzieli ich taka wiekowa przepaść, jakby się mogło niektórym wydawać. Az trudno uwierzyć, że Paulina, która wygląda bardzo młodo i dziewczęco ma już swoje lata

- Kochanie, dziś świętujemy Twoje okrągłe urodziny. 40-tka to już zaawansowany wiek, ale nic się nie martw, i tak niektórzy myślą, że jestem Twoim dziadkiem - napisał Orłoś pod ich pełnymi czułości zdjęciami. 

- Wpis Maćka, to bardzo mnie rozbawił. Pokazał, że ma do siebie dystans. Tak naprawdę Maciek wygląda teraz dużo młodziej niż 10 lat temu, co często mówią mu to jego przyjaciele - skomentowała w rozmowie z „Super Expressem” Paulina Koziejowska. 

Najwyraźniej nowe uczucie bardzo mu służy

- To były najlepsze urodziny, bo spędzone u boku mojego mężczyzny. Przy Maćku nawet czwórka z przodu nie jest mi straszna. Maciek bardzo mnie zaskoczył. Rano czekał na mnie prezent i bukiet kwiatów, a wieczorem zabrał mnie do restauracji, w której czekali na mnie moi przyjaciele. Kolejną niespodzianką był tort - dodała.

„Super Express” życzy niekończącej się miłości i wielu lat we dwoje.

Zobaczcie jak kochają się Paulina i Maciej. Zdjęcia w galerii poniżej!

Premiera filmu Dody. Paulina Koziejowska o "Dziewczynach z Dubaju"
Sonda
Co sądzisz o dużej różnicy wieku w związku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE