Kim jest Paulina Koziejowska?

i

Autor: Facebook/Paulina Koziejowska

Kim jest Paulina Koziejowska? To z nią zamieszkał Maciej Orłoś!

2022-02-09 12:42

Paulina Koziejowska (39 l.) to prezenterka telewizyjna i dziennikarka, związana z Superstacją. O kobiecie zrobiło się głośno, kiedy weszła w związek z aktorem, Jackiem Borkowskim (63 l.). Ich miłość nie trwała jednak długo i zakończyła złamanym sercem. Koziejowska ma obecnie nowego ukochanego. To Maciej Orłoś (62 l.), dziennikarz i aktor. Sprawdź, co jeszcze wiemy o Paulinie Koziejowskiej!

Paulina Koziejowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która pracuje w telewizji od wielu lat. Początkowo związana była ze stacjami TV5, Tele5 i Polonia1, gdzie prowadziła interaktywne teleturnieje. Była również gospodynią "Discomanii" w TV Disco. W późniejszym czasie Koziejowska została reporterką SuperExpress.tv. Prowadziła ona również prognozę pogody w Nowa TV i Polo TV. Na antenie Eska TV i Nowa TV można było ją zobaczyć jako współprowadzącą programu "Bywanie na dywanie". Następnie przeszła do Mango24, czyli całodobowej stacji telezakupowej.

Na antenie Superstacji Koziejowska zadebiutowała 30 września 2019 roku. Prowadziła tam program "SuperGwiazdy", który rok później zniknął z oferty. Dziennikarka została jednak w ekipie kanału i otrzymała nowe stanowisko reporterki show-biznesowej.

O Paulinie Koziejowskiej zrobiło się głośno, kiedy weszła w związek z aktorem Jackiem Borkowski. Para rozstała się jednak po trzech intensywnych miesiącach. Dziennikarka wydała nawet oświadczenie, w którym napisała, że jej były partner jest wspaniałym człowiekiem, ojcem i kompanem i życzy mu wszystkiego najlepszego. Po zakończeniu związku z Borkowskim, wróciła do swojego byłego narzeczonego. Zakochani planowali wspólną przyszłość, jednak mężczyzna niespodziewanie zmarł. Prezenterka bardzo to przeżyła.

Koziejowska od kilku dni znowu jest na ustach wszystkich. Dziennikarka znalazła nową miłość. Jej partner to Maciej Orłoś, aktor i prezenter, który niedawno rozstał się z żoną. Podobno ta dwójka poznała się na jednym ze spotkań branżowych i od razu między nimi zaiskrzyło, a Orłoś miesiąc temu wprowadził się do swojej ukochanej. Para nie komentuje jednak swojego związku publicznie.

Zobacz zdjęcia Pauliny Koziejowskiej i Macieja Orłosia w naszej galerii!

Sonda
Oglądałeś programy prowadzone przez Paulinę Koziejowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE