Maciej Orłoś rozstał się z żoną. Szokujące słowa dziennikarza i szczegóły

2022-01-28 5:45
SG Maciej Orłoś rozstał się z żoną Szokujące słowa dziennikarza
Autor: SE

To definitywny koniec małżeństwa Macieja Orłosia (62 l.). Jak dowiedział się „Super Express”, dziennikarz wyprowadził się od swojej żony Joanny Twardowskiej (54 l.), z którą przeżył dwadzieścia sześć lat. Gwiazdor telewizji potwierdził nam te wstrząsające doniesienia. Poznajcie szczegóły.

Maciej Orłoś i Joanna Twardowska poznali się w 1995 r. i kilka lat później zalegalizowali swój związek, kiedy to dziennikarz rozwiódł się ze swoją drugą żoną - Ewą. I choć nie wróżono im długiej przyszłości, to tych dwoje przez ponad 20 lat było małżeństwem. Państwo Orłosiowie doczekali się dwójki wspaniałych dzieci, dziś 22-letniego Kuby i 19-letniej Melanii. Do „Super Expressu” dotarła informacja, że małżonkowie nie są już razem. Kiedy zadzwoniliśmy do dziennikarza z pytaniem, czy to prawda, że rozstał się z żoną, potwierdził nam te doniesienia. – Tak, to prawda, ale nie chcę o tym rozmawiać. To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem opowiadać – powiedział nam Maciej Orłoś.

To była wspólna decyzja

Z naszych ustaleń wynika, że małżonkowie decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie. – To była ciężka, ale wspólna decyzja. Maciej już kilka miesięcy temu wyprowadził się z ich mieszkania – zdradza nasz informator.

Dalsza część artykułu pod galerią ze zdjęciami.

Najważniejsze są dzieci

Prezenter telewizyjny zdaje sobie sprawę z tego, że choć Kuba i Melania są już dorośli, to nie jest im łatwo zaakceptować rozpad rodziny. Orłoś robi jednak wszystko, by spotykać się z nimi tak często, jak to tylko możliwe. Tak samo, jak to robi z Rafałem (37 l.) i Antonim (31 l.), synami z poprzedniego małżeństwa. Z Antkiem prowadzi nawet program „W telegraficznym skrócie”, który można oglądać na YouTube.

Joanna Twardowska nie chce komentować rozstania

Udało nam się skontaktować z panią Joanną Twardowską, jednak nie chciała z nami rozmawiać i odłożyła słuchawkę. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku czeka nas kolejna sprawa rozwodowa w polskim show-biznesie.

 ZOBACZ: Barbara Krafftówna będzie pożegnana z honorami. Wiemy, kiedy pogrzeb

Sonda
Lubisz Macieja Orłosia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE