Barbara Krafftówna będzie pożegnana z honorami. Wiemy, kiedy pogrzeb

2022-01-26 14:34
Barbara Krafftówna nie żyje
Autor: Akpa Barbara Krafftówna nie żyje

"Super Express" poznał termin pogrzebu Barbary Krafftówny (†93 l.). Gwiazda takich produkcji jak: „Jak być kochaną” czy „Czterej pancerni i pies”, która z soboty na niedzielę zmarła w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, zostanie pochowana z honorami. Poznacie datę i pozostałe szczegóły.

W nocy z soboty na niedzielę zmarła uwielbiana przez widzów Barbara Krafftówna (†93 l.). O śmierci wybitnej artystki poinformował Związku Artystów Scen Polskich na Facebooku: „Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy Barbarę Krafftównę, która pozostając do ostatnich chwil wśród swoich przyjaciół w Domu Artystów w Skolimowie, odeszła dziś w nocy...”. "Super Express" ustalił, że gwiazda nie doszła do siebie po przebytym ostatnio koronawirusie. "Super Express" jako pierwszy napisał o tym, że Krafftówna ma COVID-19. Przechodziła go w listopadzie.  Jak zdradził nasz informator, w momencie śmierci aktorka była przytomna i świadoma do ostatniej chwili.

Znamy termin pogrzebu Barbary Krafftówny

Dzisiaj został wyznaczony termin i wszystkie szczegóły pogrzebu Barbary Krafftówny. Jak udało nam się ustalić masz święta żałobna odprawiona zostanie dnia 4 lutego 2022 roku (piątek) o godzinie 12:00 w Kościele Środowisk Twórczych w Warszawie Plac Teatralny 18, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na Cmentarz Wojskowy na Powązkach w Warszawie, gdzie Barbara Krafftówna zostanie pochowana w Alei Zasłużonych. - Pogrzeb będzie z honorami, z asystą wojskową - dowiedzieliśmy się.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE