Godne podziwu

Oszołomiło nas to, jakim tatą jest 76-letni Karol Strasburger. Takie metody stosuje wobec 3-latki, działa wbrew modzie

2023-07-03 10:54

Karol Strasburger (76 l.) w dojrzałym wieku musiał odnaleźć się w roli ojca malutkiego dziecka. Okazuje się, że dumny tata 3-letniej Laury radzi sobie świetnie! Ludzie są pod wrażeniem tego, w jaki sposób wychowuje swoją córeczkę. To, co nas oszołomiło, to metody, jakie postanowił zastosować. Strasburger działa wbrew modzie i to bardzo spodobało się jego fanom.

Karol Strasburger w 2019 roku wziął ślub z Małgorzatą Weremczuk. Niedługo później media obiegła informacja o tym, że kobieta jest w ciąży. Owocem miłości pary jest ich córeczka, Laura. Tym samym aktor i prezenter został ojcem w dojrzałym wieku, ale - jak widać - radzi sobie wyśmienicie. Miał 72 lata, gdy na świecie pojawiło się jego pierwsze dziecko. Gospodarz popularnego programu "Familiada" słusznie nie widzi w tym jednak nic złego i chętnie opowiada o późnym ojcostwie. Teraz postanowił otworzyć się na temat tego, jakie metody wychowawcze stosuje wobec 3-letniej Laury. Działa wbrew modzie, co bardzo spodobało się jego fanom. Ludzie w mediach społecznościowych rozpływają się na temat tego, jakim Strasburger jest ojcem. Trzeba przyznać, że jest to godne podziwu.

Oszołomiło nas to, jakim tatą jest 76-letni Karol Strasburger. Takie metody stosuje wobec 3-latki, działa wbrew modzie

Karol Strasburger w rozmowie z portalem Party.pl wyznał, że nie jest zwolennikiem "bezstresowego wychowania", które jest teraz dość popularne wśród młodych rodziców. Aktor i prezenter postanowił wpajać małej Laurze zasady, których powinna przestrzegać. Jak mówi Strasburger, chciałby, by córka kierowała się przede wszystkim uczciwością.

- Naszemu dziecku nie wolno wszystkiego. Musi wiedzieć, że w życiu trzeba na różne rzeczy zasłużyć, że trzeba szanować ludzi - powiedział Karol Strasburger, dodając, że zarówno jemu, jak i żonie Małgorzacie, zależy na tym, by Laura wiedziała, jak zachowywać się w konkretnych sytuacjach i znała dobre maniery. - Wie, kiedy powiedzieć "dziękuję", "proszę", "przepraszam". Umie ładnie siedzieć przy stole, trzymać widelec - wyliczał dumny tata 3-latki.

Karol Strasburger rzadko pokazuje się publicznie z córką - a przynajmniej nie na zdjęciach w mediach. Jego żona, Małgorzata Weremczuk, również mocno pilnuje prywatności swojego dziecka. W sieci fani pochwalają tego typu metody, bo są dość rzadkie wśród dzisiejszych gwiazd czy celebrytów. "Brawo", piszą zgodnie w mediach społecznościowych.

Zobacz galerię zdjęć: Jakim tatą jest 76-letni Karol Strasburger? Takie metody stosuje wobec 3-latki

Sonda
Popierasz metody wychowawcze Karola Strasburgera?
Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym