Karol Strasburger o wychowywaniu 3-letniej córki. Ma jedno marzenie! Zmieniła mój nieco egoistyczny sposób podchodzenia do życia

i

Autor: Instagram/Karol Strasburger

Piękne słowa!

Karol Strasburger o wychowywaniu 3-letniej córki. Ma jedno marzenie! "Zmieniła mój nieco egoistyczny sposób podchodzenia do życia"

2022-11-24 22:23

Karol Strasburger (75 l.) blisko 70 lat czekał na to, aby usłyszeć "tato". Choć wielu sarkastycznie komentowało wiek, w jakim prezenter został ojcem, on sam uważa, że późne rodzicielstwo nie tylko dodało mu wigoru, ale i zmieniło jego podejście do życia. Co więcej, ma w związku z 3-letnią Laurą wielkie marzenie!

Jak Karol Strasburger radzi sobie z późnym ojcostwem? Marzy, aby zatańczyć na weselu córki! "Zdaję sobie sprawę, że zdrowia nie będzie więcej, a mniej"

Związek Karola Strasburgera z młodszą o 37 lat Małgorzatą Weremczuk od początku budzi duże zainteresowanie mediów. Kiedy prezenter trzy lata temu został ojcem małej Laury, od początku podkreślał, że jest świadomy ryzyka, związanego z późnym ojcostwem. Teraz dzieli się także swoimi marzeniami i planami, jakie snuje na przyszłość dla córki!

Dla mnie życie jest tak ciekawe, tak dużo mi go potrzeba, ale wiem, że są ludzie, dla których nie ma ono wartości. Może nie mają dla kogo żyć? U mnie zmieniło się to, gdy na świecie pojawiło się dziecko. Żartuję, że muszę zatańczyć na weselu mojej córki. Tego się będę trzymał. To jest jeden z moich celów - zwierzał się w rozmowie z Plejadą.

Ujawnił także, że choć ojcem został dopiero w wieku 70 lat, to właśnie narodziny Laury miały stanowić punkt zwrotny w jego życiu.

Cieszę się, że córka zmieniła mój nieco egoistyczny sposób podchodzenia do życia. Mam od 28 lat "Familiadę", dwa seriale, współprace komercyjne, które są podstawą mojego obecnego życia zawodowego. Gdy pracuję, Laurą zajmuje się mama. Uważam, że wszystko da się ułożyć dzięki sztuce kompromisów i przemyślanym wyborom - dodawał Karol Strasburger.

Jak wpłynęło na niego zostanie rodzicem? Prezenter nie unikał wcale tematu formy, niezbędnej, aby nadążyć za małym dzieckiem.

Dziecko dodaje mi energii, sprawia, że chcę być aktywny, uśmiechnięty. Nie myślę o tym, jak będę się czuł za dziesięć lat. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że zdrowia nie będzie więcej, a mniej. Ale to tylko sygnał, że trzeba o siebie bardziej dbać - otwarcie przyznawał Karol Strasburger. Takiego optymizmu i energii można tylko pozazdrościć!

Karol Strasburger nie przepuści żadnej okazji, aby wyrazić swoją miłość dla żony Małgorzaty. Więcej wzruszających zdjęć w naszej galerii poniżej!

Sonda
Co sądzisz na temat późnego ojcostwa?
Karol Strasburger chroni córkę. Vlog Ewy Wąsikowskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają