To już 3 lata!

Intymne wyznanie Karola Strasburgera w rocznicę ślubu. Jego żona to szczęściara!

2022-08-18 13:43

Karol Strasburger (75 l.) i jego żona Małgorzata (38 l.) świętują właśnie trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji, gwiazdor postanowił publicznie wyznać miłość swojej partnerce, posługując się cytatem z Marii Dąbrowskiej. „Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku” - napisał. Para wspólnie wychowuje 3-letnią córkę Laurę.

Karol Strasburger - trzecia rocznica ślubu

Kiedy w 2019 roku gruchnęła wiadomość, że Karol Strasburger poślubił dużo młodszą menadżerkę, wiele osób nie wróżyło im szczęścia. Oni jednak udowadniają, że tworzą kochającą rodzinę, a owocem ich miłości jest córka Laura (3 l.). Dlatego chyba nikogo nie dziwią tak wzruszające wyznania z okazji rocznicy ślubu. „Trzeba się kochać, lubić, szanować i przyjaźnić. Nie zabierzemy ze sobą do nieba nic, a zostawimy wspomnienia, więc niech będą one cenne i piękne!” - napisał Strasburger.

Zobacz: Karol Strasburger prosi o pilną pomoc! Chodzi o życie dziecka

Żona Karola Starsburgera o recepcie na udany związek

Z kolei jego żona zdradziła sekret na udany związek: Robić wszystko, by nie tylko się kochać ale przede wszystkim się lubić i umieć ze sobą o wszystkim rozmawiać szczerze, iść razem za rękę przez życie nawet, gdy czasem drętwieje i chciałoby się puścić na dłuższą chwilę, pamiętać o tym, że "udany związek zależy od dwóch rzeczy: od znalezienia właściwej osoby i od bycia właściwą osobą” - czytamy.

Zobacz: Karol Strasburger zabrał córkę na kort. To, co zrobiła mała Laura zadziwia!

Karol Strasburger chroni córkę. Vlog Ewy Wąsikowskiej

Kryzys w związku Strasburgera?

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że małżeństwo przechodzi kryzys. Powodem miał być fakt, że aktor coraz więcej pracuje, a jego żona zostaje ze wszystkim sama. 

- Jak można mówić o kryzysie w momencie kiedy właśnie teraz jesteśmy w najlepszym czasie także jako małżeństwo? Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, mamy wspaniałą córkę, która jest zdrowa i daje nam tyle radości każdego dnia, że tym szczęściem moglibyśmy obdzielić świat. Tak zorganizowaliśmy swoje życie zawodowe, by móc jak najwięcej czasu spędzać razem z nią i dać jej maksimum siebie. Oboje uczestniczymy w jej wychowaniu, a ja jestem dumna, że wybrałam Karola na ojca mojego dziecka - powiedziała nam Małgorzata Strasburger.

Zobacz: Karol Strasburger i jego żona przechodzą małżeński kryzys? Szokujące plotki! Wiemy, jaka jest prawda

Sonda
Czy obchodzisz rocznice związku/ślubu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE