Oto nowe ekspertki w „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Co o nich wiemy?

i

Autor: fb "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Nowość w telewizji

Oto nowe ekspertki w „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Co o nich wiemy?

2023-08-24 10:31

Już od 5 września będzie można śledzić losy uczestników „Ślub od pierwszego wejrzenia” w TVN. Tym razem stacja postanowiła zupełnie odświeżyć formułę i postawić na nowych ekspertów. Co wiemy o kobietach, które będą wybierały partnerów uczestnikom programu?

Dobra wiadomość dla fanów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”! TVN nie zrezygnował z programu, a jedynie odświeżył jego formułę. W roli ekspertów pojawiły się trzy kobiety. Wcześniej uczestników dopasowywała psycholog Piotr Mosak, antropolog prof. Bogusław Pawłowski i seksuolożka Monika Staruch. Jednak często ich wybory były mocno krytykowane i na nich zrzucano winę za niepowodzenie związku. Czy nowe ekspertki lepiej sprawdzą się w „swataniu”? Wszystko, co o nich wiemy na ich temat, znajdziecie poniżej.

Tak będzie wyglądał ślub Roksany Węgiel

Nowe ekspertki w „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Zuzannę Butryn można kojarzyć już z takich programów, jak „Pytanie na śniadanie” czy „Dzień dobry TVN”. Często udzielała tam wywiadów eksperckich. Jest psychologiem, psychoterapeutką i założycielką placówki psychoterapeutycznej. Swoją karierę jednak zaczynała, jako modelka i już w wieku 14 lat jeździła na zagraniczne kontrakty. Wolała jednak zostać psychologiem i porzuciła wybieg.

Hanna Kąkol jest coachem, dyrektorem zarządzającym w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej i wykładowcą w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Od 25 lat pomaga ludziom w budowaniu udanych relacji i w walce o lepsze życie. Prowadzi także instagrama, na który udziela eksperckich porad.

Julitta Dębska jest psychologiem, dyplomowanym trenerem rozwoju osobistego i akredytowanym coachem. Oprócz tego jest doktorantką w Szkole Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie bada bliskie związki i zdradę w relacjach romantycznych. Jeżeli już ją kojarzycie, to dlatego, że często udziela się w telewizjach śniadaniowych, gdzie dzieli się poradami w sprawach damsko-męskich. Ma również swój kanał na YouTubie.

Sonda
Uważasz, że śluby są w obecnych czasach potrzebne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany