"Pałacowe love" nowe randkowe show. Uczestnicy cofną się w czasie o 200 lat

2022-01-14 14:11

"Pałacowe love" to nowy, autorski format randkowy Player Original, który na antenie stacji TTV pojawi się już 1 lutego br. Młode pary, które wezmą udział w tym kostiumowym programie, na kilka tygodni przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam, cofną się w czasie o 200 lat, by odcięci od pokus współczesnego świata, skupić się na wzmocnieniu swoich relacji i zawalczyć o nagrodę główną!

Pałacowe love nowe randkowe show

i

Autor: TVP/Materiały prasowe/ Materiały prasowe "Pałacowe love" nowe randkowe show

Realia się zmieniają, świat wirtualny niejednokrotnie wygrywa z realnym. Znajomości zawiera się szybko, przez Internet i aplikacje społecznościowe. Bardzo często nie zdają one jednak egzaminu, bo tak jak sprawnie uda nam się poznać kogoś nowego, tak również, nie mamy problemów z rozstaniem się, kiedy ktoś przestaje nam odpowiadać. Sześć par spędzi czas w programie na budowaniu trwałego związku. Towarzyszyć im będą mentorzy, przewodnicy po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Liziniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par. Z kolei w roli prowadzących program widzowie zobaczą Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę, znanych z kanapy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Na koniec programu odbędzie się głosowanie, podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy wybiorą Parę Idealną. Zwycięzcy otrzymają wyjątkową nagrodę - ziemię na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji.

Przeczytaj także: Sylwia Bomba zrobiła na wizji coś, co rozwścieczyło jej fanów. Rozpętało się piekło!

Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje na antenie TTV już 1 lutego, odcinki emitowane będą w każdy wtorek i środę o godz. 22:00. Cykl dostępny również będzie w serwisie Player.pl. Za produkcję "Pałacowe love" odpowiada firma WELL WELL.

Sonda
Będziesz oglądać program "Pałacowe love"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki