Ryszard Rembiszewski znany jest głównie z tego, że przez wiele lat prowadził losowanie Lotto. Nie wielu jednak wie, że popularny "Pan Lotto" jest z wykształcenia aktorem. Tak czy siak, 68-latek bezapelacyjnie jest gwiazdą. Czemu nie miałby więc zatańczyć w zbliżającej się 5. edycji Tańca z gwiazdami? - Na razie takiej propozycji nie dostałem, ale rozważyłbym ja poważnie, gdyby padła. Byłbym chyba najstarszym uczestnikiem Tańca z Gwiazdami. W przeszłości pojawiał się już temat mojego udziału w show, ale na rozmowach się skończyło. Teraz inaczej bym prowadził negocjacje - wyznał Rembiszewski w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl
Co ciekawe, Pan Lotto upatrzył już sobie tancerkę, z którą chciałby zaprezentować swoje umiejętności na parkiecie. Jest nią sama Agnieszka Kaczorowska! - Wszystkie panie są piękne, ale może przydzielono by mi Agnieszkę Kaczorowską? Agnieszka jest piękną kobietą, bardzo dobrze tańczy, a przy tym z dużą sympatią patrzy na starszych panów. Myślę, że bylibyśmy ciekawym duetem i mogłoby coś z tego wyjść - rozmarzył się Rembiszewski.
Jak myślicie? Pan Lotto weźmie udział w programie i zatańczy z Kaczorowską? Może tak naprawdę chciałby być z nią w parze, w dwóch ostatnich edycjach, zaszła aż do ostatniego odcinka show?
Zobacz: Śpiewała "Orła cień". Teraz wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!