Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

i

Autor: Akpa

W tle niedozwolone substancje

Partner Agnieszki Włodarczyk przyłapany! Aktorka zabrała głos w tej sprawie. Poruszające słowa

2023-07-31 11:19

Agnieszka Włodarczyk związana jest z Robertem Karasiem, mistrzem i rekordzistą świata w Ultra Triathlonie na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana. Doczekali się również syna, Milana. Jednak teraz nad ich rodziną zawisły czarne chmury. W organizmie sportowca wykryto śladowe ilości niedozwolonych substancji. Zobaczcie, jak zareagowała na to aktorka.

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i piosenkarka. Ogólnopolska popularność zdobyła dzięki roli tytułowej bohaterki filmu "Sara", gdzie zagrała u boku Bogusława Lindy. Szersza publiczność kojarzy ją dzięki popularnemu serialowi "13 posterunek". Włodarczyk wzięła udział w programie rozrywkowym "Jak oni śpiewają", w którym zajęła pierwsze miejsce. Prywatnie jest partnerką sportowca Roberta Karasia, w organizmie którego ostatnio wykryto niedozwolone substancje. Tak zareagowała na to aktorka. Jej słowa poruszają!

Agnieszka Włodarczyk wydała oświadczenie! W organizmie jej partnera wykryto niedozwolone substancje

Robert Karaś jest rekordzistą świata w Ultra Triathlonie na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana. Tytuł ten udało mu się uzyskać w tym roku. Ten sukces był okupiony ogromnym wysiłkiem fizycznym i hektolitrami wylanego potu. Jak się teraz okazuje, tuż przed startem triathlonisty w Brazylii wykryto u niego śladowe ilości niedozwolonych substancji

- Wykryto dokładnie dwie substancje. Pierwsza to metabolit drostanolonu. Ten środek jest znany przede wszystkim w świecie kulturystyki i sportów sylwetkowych. Lekarze, z którymi konsultowałem moje wyniki, byli zdziwieni obecnością tej substancji, ponieważ jako doping stosują ją właśnie kulturyści. Dodatkowo drostanolon pomaga spalać tkankę tłuszczową. Jak wiadomo nie miałem nigdy problemów z nadwagą. Wiadomo również, że żaden zawodnik triatlonu nie stara się budować nie wiadomo jak wielkich mięśni. Pozostałości drugiej substancji to meldonium, które między innymi poprawia metabolizm komórek mięśnia serca - mówił w rozmowie z Super Expressem, Robert Karaś.

To również ogromny cios dla jego rodziny. Tak całą sprawę na Instagramie skomentowała Agnieszka Włodarczyk. Z jej ust padło poruszające oświadczenie.

- O tym, że jesteś uczciwy, wiem najlepiej, bo jestem z tobą każdego dnia - skomentowała pod postem ukochanego.

Zobacz poniższa galerię: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś. Historia miłości

Robert Karaś o wyniszczającym rekordzie świata w 10-krotnym Ironmanie: Urazy, halucynacje i chwile zwątpienia