Kim jest Ewelina Bator, partnerka Żory Korolyova? To aktorka "Barw szczęścia"

2021-12-22 8:52

Ewelina Bator (30 l.) potwierdziła śmierć swojego ukochanego, tancerza Żory Korolyova (+34 l.). Z byłym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami" była przez 5 lat. Pochodzący z Ukrainy Korolyov wcześniej był żonaty z tancerką Anną Kuzniecową, z którą miał córkę Sonię (11 l.).

Ewelina Bator i Żora Korolyov

i

Autor: Ewelina Bator/Instagram Aktorka i tancerz "Tańca z gwiazdami" byli razem przez 5 lat, do jego śmierci

Żora Korolyov zmarł niespodziewanie we wtorek 21 grudnia, najprawdopodobniej dostał zawału serca. Nieprzytomnego tancerza znalazła jego partnerka, Ewelina Bator. Niestety szybki przyjazd karetki pogotowia i reanimacja nie pomogły i Korolyov zmarł.

Uczestnik wielu edycji "Tańca z gwiazdami" i aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" byli ze sobą od 5 lat. We wzruszającym wpisie Bator pożegnała swojego ukochanego. - Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię Wierzcie mi - też w to nie wierzę Długo nie uwierzę I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy... - napisała Ewelina w mediach społecznościowych.

Pod wpisem posypały się kondolencje.  Wiadomość o śmierci Korolyova wstrząsnęła także jego byłymi partnerkami z parkietu. W "Tańcu z gwiazdami" Żora tańczył m.in. z Katarzyną Cerekwicką, Dominiką Gwit i Ewa Szabatin, z którą występował na tanecznych turniejach.

Kim jest Ewelina Bator?

Ewelina Bator w 2018 roku ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Jest też absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Zagrała w takich produkcjach jak: "Barwy szczęścia", "Ojciec Mateusz", "Przyjaciółki", czy "Klan". W swoim dorobku ma także role w dubbingu. Obecnie jest instruktorką w Akademii Arte Żory Korolyova.

Ewelina Bator została partnerką Żory Korolyova, jeszcze gdy ten był w małżeństwie z tancerką Anną Kuzniecową (2010-2017). Para miała córkę Sonię (ur.2010). Anna Kuzniecowa obecnie jest wziętym trychologiem, czyli lekarzem specjalizującym się w diagnozowaniu i leczeniu dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy.

Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?
Nasi Partnerzy polecają