Patricia Kazadi była w ciężkim stanie! Wirus zaatakował wszystkie jej narządy!

2021-11-25 9:04
Patricia Kazadi była w ciężkim stanie! Wirus zaatakował wszystkie jej narządy!
Autor: Instagram Patricia Kazadi była w ciężkim stanie! Wirus zaatakował wszystkie jej narządy!

Na swoim profilu na Instagramie Patricia Kazadi opublikowała wstrząsający wpis. Okazuje się, że prezenterka zachorowała na Covid-19. W związku z tym, że jej organizm był wycieńczony przez dotychczasowe choroby i leczenie, wirus zaatakował wszystkie jej narządy.

Na początku sierpnia Patricia Kazadi zdecydowała się opowiedzieć całemu światu, dlaczego nie pojawia się na czerwonym dywanie i przyznała, że jest chora. Nie zdradziła nazwy schorzenia, ale wyznała, że trafiła do szpitala, a diagnozę postawiono półtora roku temu i wdrożono odpowiednie leczenie. Dla prezenterki to był przełom. Widać, że kosztowało ją to sporo emocji, ale w końcu odważyła się powiedzieć prawdę o swoim stanie zdrowia. Niestety jej sytuacja nie wygląda teraz lepiej. Kazadi właśnie poinformowała, że jest w fatalnym stanie.

ZOBACZ: Przegrała w finale Top Model, ale zdobyła miłość. Oświadczyła się przed kamerami swojej dziewczynie!

Patricia Kazadi przechodzi naprawdę trudne chwile. Jej stan zdrowia nie pozwala jej normalnie funkcjonować. Prezenterka przyznała, że koronawirus wyniszczył jej organizm. Przy okazji ujawniła, że z jakimi innymi schorzeniami musi się zmagać. Leki i operacje to jej chleb powszedni.

"Po mojej dwuletniej prawie już batalii zdrowotnej myślałam, że nic nie jest w stanie mnie już złamać. Myliłam się, ostatnie 2 tygodnie przeczołgały mnie jak nigdy dotąd. Ze względu na moje problemy zdrowotne, choroby autoagresywną i autoimmunologiczną, moje ciało po miesiącach wyjaławiania lekami oraz operacjami nie poradziło sobie z 🦠wirusem tak jak powinno i atakował on po kolei wszystkie moje narządy", napisała Kazadi i dodała:

"Nie było wesoło chociaż zawsze myślę sobie, że mogło być gorzej bo dzisiaj jestem w stanie chociaż wziąć telefon do ręki aby napisać Wam kilka słów i wytłumaczyć brak kontaktu. A to dla mnie ogromny postęp, fizyczny i neurologiczny."

Jednocześnie podziękowała personelowi szpitala, do którego trafiła i wyraziła swój podziw dla całej służby zdrowia, która dzielnie walczy z wirusem każdego dnia. Zapewnia też, że powoli dochodzi do siebie, jednak musi odwołać swoje zobowiązania zawodowe na pewno do końca grudnia.

"Myślę, że najgorsze mam już za sobą i teraz powoli będę dochodzić do zdrowia. Planuję wrócić do Was i do swoich obowiązków z początkiem grudnia. Do tego czasu muszę przełożyć swoje premiery singli 🥺😭#KAZADITALKSPOSITIVE oraz odwołać swój udział we wszystkich spektaklach jak na razie na pewno do końca grudnia", dodała.

Sonda
Czy zaszczepisz się na koronawirusa?
Samobójczy skok z 5 piętra
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE