Przegrała w finale Top Model, ale zdobyła miłość. Oświadczyła się przed kamerami swojej dziewczynie!

2021-11-25 8:27
Julia Sobczyńska oświadczyła się swojej dziewczynie w finale Top Model
Autor: Instagram Julia Sobczyńska oświadczyła się swojej dziewczynie w finale Top Model

Finał Top Model okazał się bardzo szokujący ze względu na werdykt i atrakcje na scenie. Kontrowersje wprowadziła Brodka w stroju kocicy! Ale to nie koniec wrażeń. Po finale doszło do zaręczyn! Julia Sobczyńska miała szansę wygrać, ale tytuł Top Model zdobyła inna dziewczyna. Sobczyńska zyskała coś ważniejszego - oświadczyła się swojej dziewczynie przed kamerami i została przyjęta! Zobaczcie nagranie.

24 listopada odbył się finał 10. edycji Top Model w TVN. Zostały trzy uczestniczki: Julia, Dominika i Nicole, która otarła się o bulimię! Dziewczyny walczyły do samego końca o wygraną. Musiały zaprezentować się na żywo w pokazach i przygotować sesję okładkową do magazynu Glamour. Zwyciężczynią została Dominika Wysocka. Oczywiście na zakończenie show odbyła się wielka feta i wszyscy uczestnicy oraz zaproszeni goście świętowali. Nikt nie przypuszczał, że stanie się coś jeszcze bardziej ekscytującego. Nagle Julia Sobczyńska uklękła i oświadczyła się swojej dziewczynie! Modelka wyciągnęła piękny pierścionek i usłyszała magiczne "TAK" od swojej ukochanej. Partnerką Julii jest Judyta Milczek. Dziewczyny otwarcie mówiły o swoim związku.

Julia udostępniła na swoim Instagramie krótki filmik, na którym oświadcza się Judycie. Zostawiła bardzo romantyczne wyznanie: - Kochani to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień, a karierę jeszcze zrobię.

Pod filmikiem posypały się gratulacje, a internauci byli zgodni: - Gratuluję wygranej najważniejszej rzeczy 😍

W galerii poniżej zobaczysz, jak gwiazdy wystylizowały się w finale Top Model. Julia Kamińska, Katarzyna Sokołowska z nową fryzurą, uczestnicy Top Model z poprzednich edycji i wiele innych gwiazd

ZOBACZ TO: Brodka pokazała pośladki w finale Top Model. Jako kocica wywołała szok i przerażenie widzów! [GALERIA]

Zaręczyny skomentowała również Lara Gessler: - Cudownie!!! Gratulacje! A o Ciebie w świecie mody nie boje się wcale, należysz tam. Sto lat dziewczyny.

Sonda
Gdzie chciałabyś usłyszeć te słowa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE