Patrycja Markowska nie ułatwi synowi wejścia w branżę muzyczną?

i

Autor: AKPA/Podlewski

Patrycja Markowska nie ułatwi synowi wejścia w branżę muzyczną? "Nie zamierzam mu torować dróg"

2022-07-06 19:00

Patrycja Markowska (43 l.) spełnia się nie tylko jako piosenkarka, ale również mama. W jednym z ostatnich wywiadów kobieta powiedziała, że nie zamierza torować swojemu synowi dróg i ułatwiać mu wejścia w branżę muzyczną. Zamierza obserwować jego poczynania, tak, jak robił to Grzegorz Markowski (69 l.) w stosunku do niej.

Patrycja Markowska to znana piosenkarka i córka byłego lidera zespołu Perfect, Grzegorza Markowskiego. Jej dorobek muzyczny liczy kilkanaście albumów. Jest ona również laureatką wielu nagród i wyróżnień. Wszystko, co osiągnęła, jest wynikiem jej ciężkiej pracy. Jak wyznała w jednym z wywiadów, sławny ojciec nie pomagał jej w dotarciu na szczyt, a trudne doświadczenia sprawiły, że dziś cieszy się popularnością.

Markowska od lat jest w szczęśliwym związku z aktorem, Jackiem Kopczyński (51 l.). Para doczekała się syna, Filipa (14 l.). W rozmowie z "Co za tydzień" Markowska wyznała, że nie popiera obecności dzieci w show-biznesie. 

Nie namawiam mojego syna do jakichkolwiek aktywności. Uważam, że on powinien szukać swojej drogi. Ja w jego wieku byłam bardzo zdeterminowana. Miałam 10 lat i już chodziłam na lekcje śpiewu, należałam do szkolnych zespołów, bardzo dużo pracowałam jako dziecko. Nie wyobrażam sobie narzucać mu cokolwiek. Szczególnie teraz, kiedy ma 14 lat. Show-biznes jest bardzo okrutny. Dorośli ludzie czasem sobie w nim nie radzą, a co dopiero dzieci. Jestem przeciwniczką posyłania dzieci do pracy w show-biznesie.

Jednocześnie Markowska podkreśla, że jeśli jej syn zdecyduje, że będzie chciał rozpocząć karierę muzyczną, nie będzie mu tego ułatwiać. W podobny sposób działał Grzegorz Markowski w stosunku do niej. 

- Jeżeli bardzo będzie pragnął być w tym zawodzie, to będę trzymała za niego kciuki, ale nie zamierzam mu torować dróg. Mi tata nie torował, raczej się przyglądał z boku. Chciałabym działać podobnie - dodała.

Patrycja Markowska wywiad
Sonda
Słuchasz muzyki Patrycji Markowskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE