Patrycja i Grzegorz Markowscy

i

Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS, INSTAGRAM

Gwiazdor walczy o zdrowie

Patrycja Markowska pokazała najnowsze zdjęcie swojego ojca. Tak teraz wygląda Grzegorz Markowski [ZDJĘCIE]

2023-07-07 22:04

Patrycja Markowska niedawno na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie ze swoim tatą. Fani do niedawna z obawą czytali najnowsze informacje na temat stanu zdrowia lidera zespołu "Perfect". Najnowsze zdjęcie ujawniło, jak naprawdę czuje się Grzegorz Markowski. Zobaczcie, te zdjęcie!

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, jej największe hity to między innymi: "Świat się pomylił", "Jeszcze raz" czy "Dzień za dniem". Artystka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych bardzo często publikuje tam treści związane z życiem prywatnym. W wolnych chwilach spędza czas z bliskimi, przede wszystkim z ojcem. Ostatnio pokazała z nim nowe zdjęcie. Zobaczcie, jak teraz wygląda Grzegorz Markowski.

Tak wygląda teraz Grzegorz Markowski. Fani bali się o jego stan zdrowia

Grzegorz Markowski jeszcze do niedawna chętnie występował przed publicznością, a także śpiewał w duecie z córką. Z biegiem lat zaczęły opuszczać go siły, co skutkowało rezygnacją z dalszej kariery na estradzie w oświadczeniu napisał, że musi zawalczyć o zdrowie. Najnowsze zdjęcie może uspokoić fanów wokalisty. Patrycja Markowska dodała ostatnio zdjęcie z ojcem, gdzie wspólnie z nim śmieją się i czytają książkę. Tę radość skomentowali również internauci! 

- Fajnie Was widzieć uśmiechniętych - napisał internauta.

Zobacz poniższą galerię zdjęć: Perfect i Grzegorz Markowski - tak się zmieniali przez lata

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany