Patryk Vega szybko się pocieszył. Przyjemność kosztowała go fortunę

2022-01-21 7:07
Patryk Vega o nowym filmie
Autor: AKPA Patryk Vega przeprowadził wywiad z Nosem

Patryk Vega (45 l.) nie rozpaczał długo po stracie ukochanego lamborghini, które w grudniu trafiło pod młotek i zostało sprzedane za 1,45 mln zł. Teraz reżyser porusza się po Warszawie Ferrari Portofino M, którego ceny rozpoczynają się od 1,2 mln zł.

Znając upodobania Patryka Vegi do luksusu, z pewnością zdecydował się na dodatkowe wyposażenie i funkcje, jak chociażby przydatne zimą podgrzewane fotele, za co trzeba dodatkowo płacić. W standardzie natomiast auto dostało silnik twin-turbo V8 z 8-biegową skrzynią dwusprzęgłową i ma pojemność 3,9 l. Ferrari reżysera przyspiesza do „setki” w zaledwie 3,45 sek. i w 9,8 sek. do 200 km/h. A prędkość maksymalna przyprawia o zawrót głowy – dochodzi do 320 km/h.

Niewykluczone, że auto było prezentem od samego siebie z okazji urodzin, które świętował na początku stycznia. W takiej bryce z pewnością zada szyku podczas zbliżającej się wielkimi krokami premiery nowego filmu „Miłość, seks i pandemia”.

O czym opowiada film? Szczegóły pod galerią.

Patryk Vega powraca z nowym, odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety. Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią Codid-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym - czytamy w opisie dystrybutora. Główne role zagrają Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha oraz Zofia Zborowska.

Sonda
Czy oglądasz filmy Patryka Vegi?
Patryk Vega pokazał zwiastun "Pętli". Dużo seksu i przemocy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE