Miłość, seks i pandemia. Kiedy premiera? Zwiastun filmu Patryka Vegi już jest

2022-01-20 20:30
“Miłość, seks i pandemia”
Autor: materiały prasowe/Kino Świat

"Miłość, seks i pandemia". Kiedy premiera filmu? To pytanie zadają sobie nie tylko miłośnicy filmów obyczajowych i dramatów, ale i kina sensacyjnego z romansem w tle. Zwiastun filmu Patryka Vegi już jest. "Miłość, seks i pandemia" to najnowszy film tego reżysera. Premiera kinowa będzie w lutym. Kiedy konkretnie możemy spodziewać się premiery produkcji kontrowersyjnego reżysera? Znamy datę.

Miłość, seks i pandemia. Kiedy premiera? Zwiastun filmu Patryka Vegi już jest

"Miłość, seks i pandemia". Kiedy premiera? Pytają widzowie i fani kina Patryka Vegi. Choć jeszcze nie było premiery, to już jest głośno o najnowszym filmie Patryka Vegi pt. "Miłość, seks i pandemia”. Premiera zbliża się wielkimi krokami, a niedawno w serwisie YouTube pojawił się pikantny zwiastun reżyserski bez cenzury. Zmysły internautów rozpaliła przede wszystkim Małgorzata Rozenek, która zadebiutuje na wielkim ekranie. Wiadomo już, że prezenterka znana z programu "Perfekcyjna Pani Domu” zagra fotografkę Norę, która odnosi sukcesy zawodowe, ale nie ma szczęścia w życiu uczuciowym. W rolach głównych wystąpią również Anna Mucha i Zofia Zborowska-Wrona. "Miłość, seks i pandemia" to dramat obyczajowy, którego reżyserem jest Patryk Vega, twórca taki filmów jak:

 • Pitbull
 • Służby specjalne
 • Ciacho
 • Bad Boy
 • Pętla
 • Kobiety mafii.

Patryk Vega nakręcił też sporo seriali. Jest też najczęściej twórcą scenariuszy do swoich filmów i seriali. Największą popularnością cieszyły się takie seriale, jak:

 • Kryminalni
 • Pitbull
 • Twarzą w twarz
 • Służby specjalne
 • Kobiety mafii.

Filmy Patryka Vegi budzą emocje i kontrowersje, nic więc dziwnego, że podobnie jest z filmem "Miłość, seks i pandemia". Kiedy premiera? Znamy datę. Będzie to 4 lutego 2022 roku.

ZOBACZ TEŻ: Miłość, seks i pandemia. Zwiastun filmu Vegi bije rekordy. Małgorzata Rozenek całuje się z innym! ZWIASTUN ONLINE

Dalsza część tekstu pod wideo

Miłość, seks i pandemia. Premiera. Kiedy film Vegi w kinach?

"Miłość, seks i pandemia": premiera. Kiedy film Vegi w kinach? Film pojawi się na ekranach w piątek, 4 lutego 2022 roku. Wybranie się do kina na najnowszy film Patryka Vegi może być zatem świetnym pomysłem na rozpoczęcie weekendu. Zmysłowy zwiastun z pewnością sprawił, że niektórzy zdecydują się obejrzeć go razem ze swoimi drugimi połówkami w Walentynki, czyli 14 lutego. 

Zamierzacie zobaczyć “Miłość, seks i pandemię” na dużym ekranie? A może chcecie poczekać na premierę tego filmu w Internecie? Dajcie znać w komentarzach!

Sonda
Czy masz zamiar obejrzeć w kinie "Miłość, seks i pandemię"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE