Miłość, seks i pandemia. Zwiastun filmu Vegi bije rekordy. Małgorzata Rozenek całuje się z innym! ZWIASTUN ONLINE

2022-01-20 20:39
Małgorzata Rozenek
Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS, MATERIAŁY PRASOWE Małgorzata Rozenek

Miłość, seks i pandemia. Zwiastun filmu Vegi bije rekordy. Małgorzata Rozenek całuje się z innym! ZWIASTUN ONLINE jest już dostępny. Niedługo fani poznają Perfekcyjną Panią Domu z zupełnie innej strony! Małgorzata Rozenek (43 l.) zadebiutuje na wielkim ekranie. W lutym swoją premierę będzie miała kolejna produkcja Patryka Vegi, tym razem zatytułowana "Miłość, seks i pandemia". W sieci pojawił się teledysk promujący produkcję. Nie zabrakło w nim odważnych ujęć z udziałem Małgorzaty! Co na to Radosław Majdan?

Miłość, seks i pandemia. Zwiastun filmu Vegi bije rekordy. Małgorzata Rozenek całuje się z innym! ZWIASTUN ONLINE

Miłość, seks i pandemia. Zwiastun filmu jest dostępny. Małgorzata Rozenek to prezenterka telewizyjna, która karierę rozpoczęła w programie o sprzątaniu - "Perfekcyjna pani domu". Weryfikowanie czystości za pomocą białej rękawiczki przyniosło sukcesy - celebrytka została prowadzącą show "Projekt Lady", a nawet, wraz ze swoim mężem, bohaterką programu "Iron Majdan". Od pewnego czasu Małgorzata Rozenek wyleguje się w Azji. Swoje wakacje z pieczołowitością relacjonuje w mediach społecznościowych. Po przedwczesnym zorganizowaniu Wigilii, celebrytka spakowała rodzinę i Boże Narodzenie spędziła już poza Polską. "Perfekcyjna pani domu" nie ma łatwo - ten nietypowy sposób celebrowania świąt nie spodobał się widzom. I nie tylko to! Kiedy wyszło na jaw, że Małgorzata Rozenek zagra w filmie "Miłość, seks, pandemia". Nakręcił go Patryk Vega. Film nie miał jeszcze premiery, ale budzi ogromne emocje. Jego tytuł już mówi, o czym będzie film "Miłość, seks i pandemia" - zwiastun filmu Vegi bije rekordy. Małgorzata Rozenek całuje się w nim z innym! Ale informacja o roli Małgorzaty Rozenek spotkała się z krytyką fanów. Przeczytacie więcej o filmie >TUTAJ<. W sieci pojawiły się fragmenty kontrowersyjnego filmu z udział celebrytki. Jak widać, poznamy ją z zupełnie nieznanej strony!

Dalsza część artykułu poniżej.

Patryk Vega OSZPECI Małgorzatę Rozenek-Majdan? Vlog Ewy Wąsikowskiej

Miłość, seks i pandemia. Zwiastun online jest dostępny. Kto zagra?

Patryk Vega słynnie z tego, że niczego się nie boi. W produkcjach tego reżysera nie brakuje wulgaryzmów, brutalności oraz odważnych scen erotycznych z udziałem znanych twarzy polskiego kina. Wygląda na to, że w filmie "Miłość, seks i pandemia" seksu, jak i sama nazwa wskazuje, nie zabraknie. Premiera nowego działa wyjątkowo płodnego twórcy zaplanowana została na początek lutego. Zanim jednak widzowie będą mogli pewnym krokiem powędrować do kin, produkcja zaserwowała kontrowersyjny zwiastun filmu "Miłość, seks i pandemia" oraz piosenkę! I znowu szokuje Patryk Vega. Również utwór promujący dzieło doczekał się ubogaconego kadrami z filmu teledysku. We fragmentach z łatwością można dostrzec Małgorzatę Rozenek-Majdan! Celebrytka wciela się w rolę niezaspokojonej fotografki Nory, która nie stroni od seksu! Chętnie obdarza pocałunkami filmowego partnera.

"Miłość, seks i pandemia" - zwiastun online można oglądać w sieci. Film Patryka Vegi będzie można z koeli oglądać w kinach od lutego 2022 roku.

Co sądzicie o takiej odmienionej Małgorzacie? Poniżej zobaczycie kadry z filmu z jej udziałem!

 Miłość, seks i pandemia. Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Screenshoot Youtube @Kubanczyq "Miłość, seks i pandemia". Małgorzata Rozenek-Majdan w teledysku do filmu
Miłość, seks i pandemia. Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Screenshoot Youtube @Kubanczyq "Miłość, seks i pandemia". Małgorzata Rozenek-Majdan w teledysku do filmu
Sonda
Czy oglądasz filmy Patryka Vegi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE