Anna Mucha osiwiała! Nie wszyscy to zauważyli [ZDJĘCIA]

2022-01-18 5:05
Anna Mucha. Pięknieje i siwieje
Autor: AKPA Anna Mucha. Pięknieje i siwieje

Anna Mucha (42 l.) wręcz promienieje. Aktorka ma teraz bardzo dobry czas zawodowo. Gra w teatrze, występuje w „M jak miłość”, a w kinach można oglądać „Kogel-Mogel 4” z jej charakterystycznym udziałem. Nic dziwnego, że z twarzy gwiazdy uśmiech niemal nie znika.

Artystka, która w weekend zawitała do studia "Dzień Dobry TVN" w centrum stolicy, wyglądała na bardzo szczęśliwą i spełnioną kobietę. Najwyraźniej snu z powiek nie spędzają jej nawet siwe włosy, które dodają jej tylko uroku. Warto zauważyć, że Mucha jest jedną z niewielu celebrytek, która ma swoje prawdziwe włosy oraz nie przesadza z medycyną estetyczną. Brawo za naturalność!

Anna Mucha słynie z bezpośredniości i z tego, że żyje według własnych zasad. Piękna aktorka nie uległa modzie na botoks, nie ma też sztucznych włosów. Mało tego nie ukrywa nawet siwizny, która pojawiła się na jej głowie, a którą przekuła w atut. Gwiazda choć jest bardzo zadbaną kobietą postawiła na naturalność i zdecydowała się nie tuszować farbą swoich siwych włosów, które w pełnym słońcu wyglądają jak srebrna poświata i dodają jej jeszcze większego blasku. Trzeba przyznać, że bardzo pasują Ani... Wiele celebrytek mogłoby brać z niej przykład.

Sonda
Czy Anna Mucha jest dobrą aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE