To była najsmutniejsza Wigilia w jego życiu. Robert Gawliński przeżywa rodzinny dramat

i

Autor: AKPA To była najsmutniejsza Wigilia w jego życiu. Robert Gawliński przeżywa rodzinny dramat

Cena zwala z nóg

Patrzymy i nie wierzymy, ile Robert Gawliński życzy sobie za tydzień w swojej greckiej posiadłości. Kwota liczona w dziesiątkach tysięcy!

2023-07-10 15:57

Robert Gawliński nie musi martwić się o swoją emeryturę. Przedsiębiorczy lider zespołu "Wilki" znalazł nowe źródło dochodów. Artysta wynajmuje bowiem swój dom na Peloponez. Cena za tydzień pobytu w jego greckiej posiadłości może zwalić z nóg. To kwota przekraczająca 10 tysięcy złotych. Poznajcie szczegóły!

Robert Gawliński to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Do jego przebojów nagranych z zespołem "Wilki" takich jak: "Baśka", "Bohema" czy "Nie stało się nic" tańczyło wielu z nas. Piosenkarz od dłuższego czasu swoje życie dzieli między Polskę a Grecję. Rok temu przyznał, że wraz z żoną wynajmuje swój drugi dom, zlokalizowany na greckim Peloponezie. Sprawdziliśmy, ile kosztuje cena za tydzień pobytu w jego domu. Kwota może szokować!

Robert Gawliński wynajmuje dom w Grecji! Horrendalna kwota?!

Robert Gawliński nie ma zamiaru, jak jego koledzy z branży, martwić się o emeryturę i w tym celu wynajmuje swój dom na Peloponez dla turystów. Rok temu od turystów za noc życzyli sobie 400 euro! Co po obecnym kursie wynosi prawie 1800 zł za noc! Za tydzień kwota oscyluje zatem w okolicach 12 tysięcy złotych.

Osoby, które zdecydują się na zamieszkanie, otrzymują do dyspozycji sto metrów kwadratowych, dwie sypialnie, basen i taras na dachu z widokiem na góry i morze.

- Są już chętni, mamy kilka zapytań i pierwszą rezerwację. Pierwszy wynajmujący to Grek z Aten. Nasi fani wiedzą, że to dom Roberta Gawlińskiego i namawiają rodziców, żeby tam pojechać - mówiła przed rokiem w "Fakcie" żona wokalisty.

A Wy, co sądzicie, to dużo czy mało?

Zobacz poniższą galerię: Robert Gawliński z synami świętuje 30-lecie Wilków

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055
Sonda
Co sądzisz o kwocie wynajmu domu Roberta Gawlińskiego?
Listen on Spreaker.