Paulina Krupińska chroni prywatności swoich dzieci. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie twarzy jej córki!

i

Autor: Instagram Paulina Krupińska chroni prywatności swoich dzieci. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie twarzy jej córki!

FOTO

Paulina Krupińska chroni prywatności swoich dzieci. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie twarzy jej córki!

2022-12-29 12:00

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka bardzo chronią prywatności swoich dzieci. Choć zdarza im się wrzucać do mediów społecznościowych zdjęcia ze swoimi pociechami, to przeważnie są one odwrócone bokiem lub tyłem do aparatu. Tym razem do sieci trafiło zdjęcie całej twarzy córki gwiazd. Zobaczcie, jak wygląda Antonina!

Choć dzieci są dość częstymi bywalcami na profilu Pauliny Krupińskiej, to prezenterka do tej pory nie pokazała w sieci ich twarzy. W rozmowach z dziennikarzami tłumaczyła, że chce dać im możliwość podjęcia samodzielnej decyzji o tym, czy chcą być osobami publicznymi, czy nie.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka doczekali się dwojga dzieci. Para pobrała się w 2018 roku, trzy lata po narodzinach córki Antoniny i rok po przyjściu na świat ich drugiego dziecka - syna Jędrzeja.

Prezenterka dzieli swoje życie pomiędzy stolicą, w której trzymają ją obowiązki zawodowe, a Podhalem, w którym wspólnie z mężem wychowują dzieci. Rodzina niejednokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla nich góralska tradycja. Paulina Krupińska pokazała w sieci zdjęcie swojej córki ubranej w tradycyjny, ludowy strój. 7-letnia Antosia przywdziała go, by ruszyć na kolędowanie. 

Zdjęcie dziewczynki poruszyło fanów dziennikarki, którzy zauważają, że Tosia to idealna wręcz kopia słynnej mamy. Internauci komplementują urodę dziewczynki i piszą, że - podobnie jak mama - zdobędzie kiedyś tytuł Miss Polonia.

Zobaczcie na zdjęciu niżej, jak wygląda córka Pauliny i Sebastiana. Rzeczywiście jest tak podobna do mamy?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany