Paulina Młynarska surowo ocenia Matę, Szyca i Żebrowskiego. Padły mocne słowa!

2021-10-18 18:09
Paulina Młynarska krytykuje Matę, Szyca i Żebrowskiego za reklamowanie McDonald's
Autor: AKPA Paulina Młynarska krytykuje Matę, Szyca i Żebrowskiego za reklamowanie McDonald's

Paulina Młynarska zamieściła w sieci bardzo surową krytykę promowania przez gwiazdy jedzenia z sieci restauracji McDonald's. Dziennikarka odniosła się bezpośrednio do rapera Maty, który w krótkim czasie został w Polsce gwiazdą, a teraz reklamuje fast food. Młynarska nie oszczędziła również Borysa Szyca i Michała Żebrowskiego. Padły mocne słowa!

Paulina Młynarska często komentuje otaczającą ją rzeczywistość. Dziennikarka oceniła np. program Małgorzaty Rozenek-Majdan, w którym "Perfekcyjna pani domu" pokazywała, jak dojść do formy po ciąży. Młynarska twierdziła, że Rozenek wpędza kobiety w kompleksy. Siostra Agaty Młynarskiej wyraziła teraz swoje zdanie na temat reklamowania przez znane osoby restauracji McDonald's. Pisaliśmy już o reklamie z udziałem Borysa Szyca i Michała Żebrowskiego, w której panowie zajadają się burgerami i nawiązują do "Pana Tadeusza". Teraz znana sieć postawiła na rapera Matę, czyli Michała Matczaka.  21-latek zasłynął przede wszystkim z utworu "Patointeligencja", który opowiada o życiu nastolatków którzy mają bogatych rodziców, a jej tekst wywołuje dużo kontrowersji. Paulina Młynarska w ostrych słowach apeluje do gwiazdora, który porywa tłumy:

Co Ty Mata, czytać nie umiesz? Nie wiesz co śmieciowe żarcie robi z ludzkim zdrowiem? Nie wiesz co to jest otyłość, cukrzyca i zawał? To ma być ta Twoja kontestacja? Pod tym szyldem? #patoćwierćinteligecja Zestaw Maty. Co w nim znajdziemy? Potrójnego cheeseburger (Potrójny Ch33sburger), średnie frytki oraz Vanilla Matcha Latte (Matchak Latte) (...) Edit: tak, to samo mówię do Szyca i Żebrowskiego oraz do innych znanych osób, które za kasę reklamują ultra niezdrowe żarcie i substancje.

ZOBACZ: Partner Moniki Richardson po 40 latach odnalazł brata! Odkrył smutną tajemnicę

Agata Młynarska o swoich chorobach: Jestem w trakcie leczenia biologicznego

Galeria wyżej: Agata Młynarska kupiła mieszkanie za trzy miliony

ZOBACZ: Szelągowska wtulona w byłego męża i jego żonę! Impreza skłoniła ją do zwierzeń. Ale o nich napisała! [Zdjęcie]

Paulina Młynarska postanowiła napisać ten post, bo zastanawia się nad tym, jak ktoś tak bardzo popularny, inspirujący młodych ludzi, w tym dzieci, promuje fast food:

- Kiedy ktoś, kto ma realny wpływ na zachowania wielkich grup młodych ludzi, zachęca za kasę do jedzenia najbardziej szkodliwego żarcia jakie istnieje, to chyba trzeba coś powiedzieć. 

Zgadzacie się z dziennikarką?

Sonda
Lubisz jedzenie w McDonald's?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE