Szelągowska wtulona w byłego męża i jego żonę! Impreza skłoniła ją do zwierzeń [Zdjęcie]

2021-10-18 16:04
Dorota Szelągowska imprezuje z byłym mężem
Autor: AKPA Dorota Szelągowska imprezuje z byłym mężem

Dorota Szelągowska zaszalała na imprezie, na której wyglądała jak milion dolarów! Projektantka opublikowała zdjęcie ze swoim byłym mężem, którego na pewno bardzo dobrze znacie! Jest nim kompozytor i dyrygent Adam Sztaba, znany z show Polsatu "Must be the music". Muzyk jest dziś w szczęśliwym związku małżeńskim, a Dorota Szelągowska po trzecim rozwodzie. Zobaczcie, co gwiazda TVN napisała o swoim byłym i jego nowej żonie.

Dorota Szelągowska nie ma już zobowiązania w postaci małżeństwa. Jakiś czas temu wzięła trzeci rozwód. Wyluzowana projektantka i gwiazda programów TVN bawiła się na imprezie w towarzystwie m. in. Natalii Kukulskiej, z którą przyjaźni się od lat. Szelągowska wyglądała olśniewająco w sukience typu "mała czarna" i włosach zrobionych na Marilyn Monroe. Była w doskonałym nastroju, nawet w obecności swojego byłego męża i jego obecnej żony! Na tej samej imprezie bawił się Adam Sztaba i jego ukochana Agnieszka. Szelągowska pozostaje w dobrych stosunkach ze swoim ex. Wspólnie wychowywali syna Doroty z pierwszego związku. Przypomnijmy, że Szelągowska i Sztaba byli ze sobą 11 lat, wzięli ślub i wytrzymali w małżeństwie tylko dwa lata. O swoim byłym mężu gwiazda TVN wypowiada się bardzo dobrze: Myślę, że Adam w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy. Absolutnie mogę ci powiedzieć, że był superważnym mężczyzną w moim życiu - wyznała kiedyś w rozmowie z Agatą Młynarską. 

Video z. rozwodu Szelągowskie

Galeria wyżej: Tak zmieniła się Dorota Szelągowska. Rozpoznasz ją?

Dorota Szelągowska z Adamem Sztabą i jego żoną
Autor: Instagram Dorota Szelągowska z Adamem Sztabą i jego żoną

Dorota Szelągowska zamieściła na Instagramie zdjęcie z byłym mężem i jego żoną. Dodała rozczulający opis. Nie każdy mógłby zdecydować się na takie słowa: - Ci dwoje też fajni choć najbardziej zmarzli. Przezdolny Adam Sztaba i jego ostojo-muzo-żona.

Sonda
Przyjaźń po rozwodzie. To możliwe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE