Paulina Smaszcz

i

Autor: instagram

Dobry biznes?

Paulina Smaszcz będzie uczyć... SEKSU. Nie uwierzycie, ile trzeba jej za to zapłacić

2023-02-09 4:00

Jak sama się określa, jest prawdziwą kobietą petardą. Seks nie jest dla Pauliny Smaszcz (50 l.) tematem tabu. Wręcz przeciwnie, chętnie o nim rozmawia, a nawet zdarzyło jej się komunikować światu, co w nim lubi. Teraz poszła o krok dalej i zamierza go nauczać. Za konkretne pieniądze.

Paulina Smaszcz wciąż jest dla wielu kobiet wzorem. Była żona Macieja Kurzajewskiego (50 l.) robi więc na tym niezły biznes, prowadząc w całej Polsce warsztaty dla kobiet działających w biznesie. Ale coraz częściej zdarza jej się też nauczać życia. Temat nadchodzących warsztatów, które poprowadzi Paulina z okazji Dnia Kobiet, zaskakuje, bowiem poszerzyła zakres nauczania o... seks. Gwiazda będzie szkolić w tym temacie za 399 zł od osoby. Na szczęście w tej cenie będzie można skorzystać z poczęstunku i zrobić sobie zdjęcie z wykładowczynią.

Jeszcze gdy była żoną Macieja Kurzajewskiego, ogłosiła światu, że ceni sobie poranne przyjemności. "Poranny seks pobudza lepiej niż kawa" – napisała kilka lat temu w internecie. Zdarzało jej się też polecać seks na jesienną chandrę i depresję. – Jest cudowny sposób na wszystkie takie problemy. Złoty środek na wszystko to są dwa połączenia: sport i seks. To wystarczy – zapewniała w jednym z wywiadów.

Po rozwodzie nie ukrywała, że brakuje jej intymności. Żartobliwie żaliła się na przykład, że przez pandemię nie może uprawiać szalonego seksu w górach. Swoje sympatyczki uświadamiała zaś, jak ważna jest gra wstępna. 

- Zamiast prezentów, chcemy czułości i uwagi. Zamiast pustych deklaracji, szczerości i słów wypowiedzianych z troską i pasją. Zamiast pośpiechu i biegania, pragniemy odpoczynku, ciszy i czułości. Zamiast bezczynności, seksu z grą wstępną - pisała ostatnio w sieci.

Ponad POŁOWA Polek ma problemy w życiu seksualnym. 

Skąd się najczęściej biorą? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.