Agnieszka Kotulanka, Paweł Wawrzecki

i

Autor: Jacek Kurnikowski/AKPA, Piotr Podlewski/AKPA

Tym romansem żyła cała Polska

Paweł Wawrzecki spotykał się z Agnieszką Kotulanką. W tym czasie żona zajmowała się chorą córką

2023-09-12 18:01

Paweł Wawrzecki telewidzom dał się poznać jako zawsze radosny, miły i tryskający humorem aktor. Popularność zdobył dzięki takim serialom jak: "Graczykowie", czy "Graczykowie. Buła i spóła", czy "Złotopolscy". Życie prywatne aktora opiewało w wiele ciężkich chwil. Jego córka cierpi na porażenie mózgowe. Aktor nie potrafił sprostać temu dramatowi.

Paweł Wawrzecki swoją popularność zawdzięcza kultowym serialom. Choć zazwyczaj wcielał się w rolę zabawnych i przebojowych bohaterów, jego życie prywatne nie było tak kolorowe. Paweł Wawrzecki i jego żona Barbara Winiarska do czasu narodzin córki Ani byli zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Kilka miesięcy po narodzinach córki, okazało się, że cierpi ona na porażenie mózgowe. W tym momencie życie aktora legło w gruzach. Choroba doprowadziła do kryzysu jego związku i tym samym szukał ukojenia w ramionach innej kobiety. Była nią Agnieszka Kotulanka.

Paweł Wawrzecki i Agnieszka Kotulanka byli razem. W tym czasie żona aktora zajmowała się chorą córką

Paweł Wawrzecki nie mógł sprostać dramatowi, który spotkał jego rodzinę. Jak sam mówił w jednym z wywiadów, nie czuł się na siłach, by sprostać wysokości zadania.

- Było tak, że po dyplomie wszedłem w coś innego. Miałem żonę, wspaniale nam się układało - zabawa, wyjazdy, życie towarzyskie. I nagle to się urwało. Zacząłem cierpieć na niedostatek tego, co się nazywa szczęściem - wyznał w rozmowie z "Vivą!".

O tym romansie mówiła wówczas cała Polska. Choć formalnie Wawrzecki był związany z Barbarą Winiarską, to spotykał się wówczas z Agnieszką Kotulanką, gwiazdą serialu "Klan". Ich burzliwy związek zakończył się jednak rozstaniem, a aktor ostatecznie postanowił powrócić do żony, która zmarła jednak w 2002 roku. Od tamtego czasu aktor zajmuje się córką i przebywa głównie z Stanach Zjednoczonych.

Zobaczcie poniższą galerię: Wawrzecki wrócił do Polski dla chorej córki

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Sonda
Lubisz Pawła Wawrzeckiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany