Piasek w końcu go pokaże! W Święto Trzech Króli. Klamka zapadła, wszystko gotowe

2022-01-02 9:36
Andrzej Piaseczny
Autor: Instagram Andrzej Piaseczny

Piasek po tym, gdy dokonał coming outu i przyznał, że jest osobą LBGT, znowu stał się jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Jego najnowsza płyta cieszy się wielkim zainteresowaniem. Dla miłośników Andrzeja Piasecznego mamy kolejną wspaniałą wiadomość. W Święto Trzech Króli Piasek w końcu pokaże teledysk, na który wszyscy czekali. Klamka zapadła, bo pojawił się oficjalny komunikat.

Andrzej Piaseczny w zeszłym roku wydał płytę 50/50. Przy okazji rozmowy o krążku w Radiu Zet Piasek wyjawił, że jest osobą LGBT. W jednym z utworów śpiewa: "nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim".  - Piszę o jakichś swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - zdradził Andrzej Piaseczny, który po coming oucie stał się ikoną dla wielu ludzi ze środowiska LGBT. Teraz jednak fani Piaska czekają przede wszystkim na nowy teledysk do utworu "Wizje". Już wiadomo, że wokalista zaprezentuje go 6 stycznia, w Święto Trzech Króli. 

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Kolenda-Zaleska BEZ MAKIJAŻU! Za Chiny nie uwierzysz, że ma 58 lat [Zdjęcia bez cenzury]

Dalsza część tekstu pod galerią ze zdjęciami Piaska i jego ogromnego psa

Fragment wideo już pojawił się na profilu Piaska na Instragramie. Wszyscy jednak z niecierpliwością czekają na całość. - 50/50 - to będzie najdłuższa promocja nowoczesnej Europy. Z największą przyjemnością 6 stycznia pokażemy Wam "Wizje" - zapowiedział Andrzej Piaseczny. Dla wielu fanów właśnie ten kawałek jest najlepszy na całym krążku. Coś czujemy, że teledysk też okaże się co najmniej bardzo dobry. 

Sonda
Czy osoby LGBT są w Polsce dyskryminowane?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE