Szok, współczujemy!

Piękna gwiazda TVP dostała niemoralną propozycję w pracy. Została zwolniona

2022-12-27 21:28

Karolina Pajączkowska (31 l.) jest reporterką TVP Info - piękna gwiazda chętnie eksponuje swoje wdzięki na antenie. To ma jednak, jak się okazało, swoją cenę. Dziennikarka podzieliła się przykrą i szokującą sytuacją z jednego z poprzednich miejsc pracy. Miała otrzymać niemoralną propozycję, a kiedy stanowczo odmówiła, spotkało ją jeszcze to! Szczegóły poniżej i w naszej galerii zdjęć.

Karolina Pajączkowska o traumatycznych przeżyciach w telewizji. Dostała niemoralną propozycję! "Ale facet się mocno zdziwił. A następnego dnia straciłam pracę"

Dziennikarki polityczne, jak i inne kobiety w tym środowisku, zazwyczaj wybierają dosyć stonowany styl ubioru. Obawiają się, że w innym wypadku mogą nie być traktowane poważnie, a ich zachowanie - dwuznacznie. Jednak Karolina Pajączkowska od początku kariery starała się przełamać ten stereotyp. Szczególną sensację wywołała żółta, opinająca ciało sukienka, którą założyła podczas jednego z prowadzonych przez siebie programów.

Jak łatwo się domyślić, sukienka "skradła show" i to niekoniecznie na korzyść prezenterki. Tak Karolina Pajączkowska zareagowała na ówczesne komentarze internautów.

Kolejna wrzawa na Twitterze… (…) Miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK, wykarmiłam nim mojego syna! TAK – śmiałam założyć sukienkę z dekoltem. Obiecuję, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę, bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać - ironizowała wzburzona Pajączkowska.

To nie zmieniło jednak przekonań reporterki, która relacjonowała m.in konflikt zbrojny na Ukrainie. Tak wspominała, jak udało jej się wykorzystać swoje kobiece atuty przy rozmowach z ofiarami wojny.

Na wojnie moja kobiecość była moją siłą. Według badań mężczyźni mają mniej rozbudowaną empatię. Żaden facet nie zrozumie emocji matek chowających się z dziećmi w piwnicach. Przed kobietą było im łatwiej. Ufali mi. Trafiliśmy w dziesiątkę. Tematy spływały Nie goniłam za sensacją. Dla ludzi, którzy stracili wszystko, było bardzo ważne, że ktoś chciał ich po prostu wysłuchaćprzejmująco tłumaczyła w rozmowie z "Sieciami" Karolina Pajączkowska.

Opowiedziała także nieoczekiwanie o specyficznej sytuacji, jakiej miała doświadczyć w jednym z poprzednich miejsc pracy ze względu na swój wygląd. Otrzymała niemoralną propozycję, którą oczywiście odrzuciła.

Ale facet się mocno zdziwił. A następnego dnia straciłam pracę. Kobiety muszą być wyedukowane, by umiały powiedzieć „nie”dodawała Karolina Pajączkowska. Zgadzacie się z nią?

Karolina Pajączkowska chce przełamywać stereotypy, dotyczące kobiet. Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Co sądzisz na temat sytuacji, której doświadczyła Karolina Pajączkowska w pracy?
ASTROLOG u Jaruzelskiej o POLITYCE I POLAKACH w 2023: GOTOWI do RADYKALNYCH ZMIAN | Gwiazdozbiór Jaruzelskiej
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany