To nie pierwszy raz!

Piękny gest Katarzyny Zielińskiej. Poczuła ducha Gwiazdki. "Czuję się już jakąś częścią tego domu!"

2022-12-22 21:30

Katarzyna Zielińska (43 l.) ma własne świąteczne tradycje. Co roku odwiedza podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, gdzie nie tylko obdarowuje od serca najmłodszych, ale i spędza z nimi magiczne chwile. Tak było i tym razem. Zobaczcie w naszej galerii zdjęć, jakie wzruszenia czekały na aktorkę. Poczuła się częścią ich domu!

Katarzyna Zielińska pomaga potrzebującym na święta. Odwiedziła podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. "Jak zwykle dużo wzruszeń"

Katarzyna Zielińska pomimo zbliżających się świąt znalazła chwilę na to, aby sprawić, że będą piękne i pełne miłości nie tylko dla jej najbliższych. Aktorka odwiedziła ponownie podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W domu Pani Joli czekała na nią gromada dzieciaków - nie obyło się bez licznych podarunków, gwiazdkowych dekoracji oraz wzruszeń!

Moja wczorajsza wizyta w Wioskach Dziecięcych w domu Joli. Było wspaniale. Jak zwykle dużo wzruszeń. Czuję się już jakąś częścią tego domu! Jolu, Natanku, Julko, Norbercie, Andżeliko, pięknych świąt! Dziękuję za wczoraj! ?✨❄️❣️ - pisała Katarzyna Zielińska. Aktorka czerpie wielką radość z pomagania innym, a my to doceniamy.

Jak celebrowali nadchodzącą Gwiazdkę? Zobaczcie poruszające zdjęcia w naszej galerii! A jak Wy szykujecie się do Bożego Narodzenia?

Katarzyna Zielińska świętuje Boże Narodzenie jeszcze przed rozpoczęciem świąt, pomagając innym. Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii poniżej!

Sonda
Czy Ty też lubisz pomagać na święta?
Laura na Gwiazdkę dostała najdroższy lek świata
Nasi Partnerzy polecają