Katarzyna Zielińska

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska pojawi się w nowym programie. Nie zgadniecie, z kim wystąpi przed kamerą

2022-07-11 14:10

Katarzyna Zielińska (43 l.) właśnie zdradziła, że już wkrótce pojawi się w nowym programie. Na razie nie może ujawniać zbyt wielu szczegółów produkcji, ale wiadomo, że przed kamerą nie będzie występować sama! U jej boku pojawi się jej siostra Karolina.

Katarzyna Zielińska przez lata grała w popularnym serialu "Barwy szczęścia", w którym wcielała się w postać Marty Walawskiej. Ta rola przyniosła jej ogromną sławę. Aktorka zdecydowała się jednak odejść z serialu. Obecnie skupia się na grze w teatrze oraz na wychowaniu dwóch synów: Henryka (7 l.) i Aleksandra (5 l.). Szczególnie w ostatnim roku rodzina stała się dla niej priorytetem, bo to właśnie ona była dla niej ogromnym wsparciem, po śmierci ukochanej mamy Anny (+76 l.)

Zielińska pojawi się w nowym programie

Katarzyna Zielińska ma dla swoich fanów niespodziankę. Wkrótce na antenie Zoom TV pojawi się nowy program z jej udziałem. Jednaka na tym etapie aktorka nie może zdradzić zbyt wielu szczegółów. Pojawiły się już plotki, że ma to być śniadaniówka, ale celebrytka dementuje te rewelacje. 

- To nie jest śniadaniówka. Nie wiem skąd się to wzięło (...)  Ja nie będę prowadzącą, bo to nie jest program, który ma prowadzących. Nie będę zbyt wiele zdradzać. Po prostu oglądajcie. To będzie program z taką formułą kabaretową, w tym się dobrze czuję, a resztę – zobaczcie (...) Na razie nie ma jeszcze żadnych przygotowań, jeszcze nic nie nagrałam. Wszystko przede mną - zdradza w rozmowie z Jastrzapost.pl. 

Zielińska wystąpi z siostrą

Aktorka ujawniła również, że w nowej produkcji u jej boku pojawi się jej siostra Karolina. Jest młodsza od Kasi o sześć lat, ale mają ze sobą świetny kontakt i bardzo się wspierają. Szczególnie po śmierci mamy były dla siebie cały światem. "Razem przenosimy góry", pisała Zielińska. Teraz obie siostry zobaczymy przed kamerami:

- Wezmę udział w kilku odcinkach, zresztą nie tylko z moją siostrą, ale jeszcze z jedną fantastyczną osobą - dodaje Zielińska.

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Sonda
Będziecie oglądać nowy program z Kasią Zielińską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany