Serce pęka

Pierwsze publiczne słowa Sylwii Peretti po śmierci syna Patryka. Porażające, trudno to sobie wyobrazić

2023-07-29 8:30

Sylwia Peretti do tej pory milczała na temat wypadku w Krakowie, który miał spowodować jej syn Patryk. Mężczyzna nie przeżył, podobnie jak trzech pasażerów, którzy byli z nim w aucie. Gwiazda programu "Królowe życia" wypowiedziała pierwsze publiczne słowa po śmierci syna na pogrzebie, choć nie wszyscy zdołali to odnotować. Sylwia Peretti powiedziała coś, co rozwala serce na kawałki. Porażające, trudno sobie wyobrazić, przez co w takich chwilach przechodzi matka.

Sylwia Peretti od czasu tragicznej śmierci syna Patryka unika kamer i dziennikarzy. Gwiazda programu "Królowe życia" zniknęła także ze swoich mediów społecznościowych. Żałobę przeżywa w ciszy, z dala od blasków fleszy. Jej 24-letni syn zginął w wypadku w Krakowie, wraz z trzema innymi pasażerami, jego kolegami. Ofiary miały od 20 do 24 lat. Jak mówią śledczy, to Patryk miał prowadzić samochód, był też pod wpływem alkoholu, podobnie jak dwóch z trzech pasażerów. Wciąż czekamy na rozszerzone wyniki badań toksykologicznych, które wykażą, czy sprawca wypadku lub pasażerowie byli pod wpływem środków odurzających. Tymczasem pierwsze publiczne słowa Sylwii Peretti po śmierci syna padły jeszcze na pogrzebie, co wielu mogło umknąć. Powiedziała coś, co rozrywa serce na kawałki.

Pierwsze publiczne słowa Sylwii Peretti po śmierci syna Patryka. Porażające, trudno to sobie wyobrazić

Sylwia Peretti na pogrzebie syna Patryka często zalewała się łzami, nie mogła wydusić ani słowa. Dopiero na cmentarzu, gdy przytulała urnę, powiedziała coś, co wprawia w ogromny smutek. Trudno sobie wyobrazić, co musi przechodzić w takich chwilach matka.

- Nie oddam go - powiedziała Sylwia Peretti, przytulając urnę syna. To jej pierwsze publiczne słowa po śmierci syna, jak podaje Goniec.pl.

Internauci słusznie zauważają, że trudno znaleźć usprawiedliwienie dla kierowcy, który wsiada za kółko będąc pod wpływem alkoholu i sam doprowadza do wypadku, przekraczając znacznie dozwoloną prędkość. Ale ból matki, która straciła ukochane dziecko, jest niezaprzeczalny. I za to Sylwii Peretti należą się wyrazy współczucia i kondolencje.

Galeria zdjęć: Pogrzeb Patryka, syna Sylwii Peretti. Dramatyczne sceny! Gwiazda show "Królowe życia" musiała to zrobić! Serce pęka

Sonda
Czy kary za łamanie przepisów drogowych powinny być wyższe?
Pogrzeb Patryka Peretti