Adamczyk zazdrosny o Brada

i

Autor: Backgrid/East News/Akpa Adamczyk zazdrosny o Brada

Piotr Adamczyk rywalizuje o żonę z... Bradem Pittem! Szokujące wieści z Hollywood

2021-11-10 6:14

Brad Pitt (58 l.) to jeden z najprzystojniejszych aktorów na całym świecie. Wiele aktorek marzy o tym, by zagrać u jego boku. Udało się to osiągnąć Karolinie Szymczak (30 l.), żonie Piotra Adamczyka (49 l.). Jak się okazuje, nasz aktor jest zazdrosny o amerykańskiego gwiazdora, którym zachwyca się jego piękna żona. Poznajcie szokujące wieści z Hollywood.

Nie tylko Piotr Adamczyk odnosi ogromne sukcesy za granicą ale również i jego żona. Karolina Szymczak niedawno zakończyła zdjęcia na planie filmu „Babylon” Damiena Chazelle'a, twórcy znakomitego "La La Land", w którym zagrała dużą rolę u boku Brada Pitta. Okazuje się, że urok osobisty amerykańskiego gwiazdora bardzo spodobał się Karolinie. - Brad Pitt jest absolutnie wysoki. Ma ponad 180 cm. Myślę, że nie jest taki amerykański, jest podobny do Plaków, bo Polacy są bardziej skromni jeżeli chodzi o swoją męskość. Nie są takimi podrywaczami jak Amerykanie. Amerykanie mają inne podejście do kobiet, a Pitt nie jest taki - powiedziała Szymczak w "Domówce u Dowborów".

Piotr Adamczyk nie kryje zazdrości

Okazuje się, że wśród znajomych Karolina ciągle opowiada o przystojnym gwiazdorze, co średnio podoba się jej mężowi. - Jak jest spotkanie ze znajomymi i padnie pytanie „Karolina, powiedz jak jest ten Brat Pitt?” to ja mówię „Dobra to ja sobie wyjdę na pół godziny” bo ja już znam te historie, bo ona przez pół godzinny się zachwyca, że on taki jest miły, taki skromny i taki zawstydzony. Jestem zazdrosny, bo ile razy można tego słuchać, że ten facet jest ideałem - powiedział Adamczyk.

Adamczyk podobny do Brada Pitta

Karolina na pocieszenie wyznała, że Brad Pitt ma podobne cechy do Adamczyka. - Jest skromny, normalny. Co ma podobnego do mojego męża, to to, że jest niesamowicie zabawny, ma świetne poczucie humoru - dodała. Mimo, że Adamczyk jest zazdrosny, to jak przystało na dobrego męża, nie kryje dumy z sukcesu żony. - Karolina zagrała tam duże sceny z Pittem i bardzo jestem z niej dumny - dodał.

ZOBACZ: Antek Królikowski wyprowadza się od Joanny Opozdy. Chodzi o pieniądze

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany