Mamy zdjęcia

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska znowu razem! Okazja była wyjątkowa, a zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

2023-06-06 4:16

Piotr Gąsowski (59 l.) i Anna Głogowska (45 l.) dla córki zrobią wszystko. Dosłownie. Bo chociaż nie są już razem od wielu lat, dla swojej jedynej pociechy są w stanie spotkać się bez najmniejszych problemów i spędzić miłe popołudnie w restauracji. Okazja była wyjątkowa - Julia świętowała bowiem 16. urodziny.

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska poznali się podczas "Tańca z gwiazdami" w 2005 r. - Podczas treningów zachwyciłem się Anią. Byłem wtedy od sześciu lat samotnym mężczyzną, ale nie chciałem się angażować - wspominał aktor. Dwa lata później na świat przyszła ich córka. - Ania i dzieci to mój największy skarb – dodał.

Wspólnie z ukochaną stworzyli patchworkową rodzinę. Piotr bowiem ma jeszcze syna z poprzedniego związku z Hanną Śleszyńską (64 l.). Parę tworzyli przez ponad 10 lat, ale ostatecznie uczucie nie przetrwało próby czasu.

Anna Głogowska o rozstaniu z Piotrem Gąsowskim

- On zawsze był taki zabiegany, spotykając się ze mną, zwykle odbywał dziesiątki zawodowych rozmów przez komórkę. Nie chciałam go więc ograniczać - komentowała rozstanie tancerka.

Dziś potrafią spotkać się i spędzić czas jak przyjaciele. Na urodzinach Julki, które wyprawili w restauracji w centrum stolicy, zachowywali się jakby wciąż byli razem.

- Panowała bardzo rodzinna atmosfera. Ania i Piotr żartowali, rozmawiali, nie zabrakło czułych gestów - mówi świadek zdarzenia.

Jubilatka wyglądała na szczęśliwą, że tak wyjątkowy dzień spędza z najważniejszymi dla siebie osobami. "Jesteś naszym skarbem! Kochamy Cię bardzo!" - napisał wzruszony Gąsowski pod zdjęciem ze spotkania.

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym
Sonda
Czy brakuje Ci Piotra Gąsowskiego jako prezentera Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Listen on Spreaker.