Piotr Kraśko wróci do Ameryki?

i

Autor: Akpa Piotr Kraśko wróci do Ameryki?

Gratulacje

Piotr Kraśko dumny z syna. Aleksander wygrał ważne zawody [ZDJĘCIE i WIDEO]

2023-05-29 22:34

Nie od dziś wiadomo, że Piotr Kraśko (52 l.) razem z żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko są wielkimi miłośnikami jazdy konnej. Mają swoją stadninę koni w Gałkowie na Mazurach, gdzie często organizowane są zawody. Ich syn Aleksander (14 l.) poszedł w ich ślady i z powodzeniem uprawia hippikę. Właśnie wygrał ważne zawody jeździeckie.

Aleksander Kraśko na 19-letniej klaczy Tiffany wygrał zawody Grand Prix Grupy D. Wcześniej z powodzeniem rywalizował w konkursach jazdy na kucu Borsalino (23 l.). - Ja w jego wieku jeszcze w życiu na koniu nie siedziałem, a on właśnie wygrał swoją pierwszą Grand Prix 😊😊😊 a wcześniej 4 konkursy na Zawodach Ogólnopolskich DiM Galkowo Masters👏👏👏 Brawo Aleksander! - napisał Piotr Kraśko na Instagramie, pokazując zdjęcie syna z pucharem oraz filmik jak Aleksander skacze na koniu przez przeszkody.

Wideo z poczynań Aleksandra Kraśki z Grand Prix ZO DiM Gałkowo 2023 wrzucono także na profil polskiej kadry skoków. Do wygranej w zawodach wystarczyło, że syn prezentera "Faktów" pokonał tylko jednego konkurenta, a dokładniej zawodniczkę z Warszawy, Zofię Hart Dyke.

Przypomnijmy, że z powodzeniem jazdę konną uprawia także córka Marty Kaczyńskiej, Martyna Dubieniecka.

W posiadłości Piotra Kraśki w Gałkowie rozegrał się dramat. Karetka, przerażeni ludzie

Rozenek-Majdan nie poradziła sobie z prostym zadaniem w "Dzień dobry TVN"
Sonda
Czy Kraśko powinien jeszcze jeździć samochodem?