Piotr Kupicha powiedział, za ile zaśpiewa na sylwestra! Lepiej usiądźcie, zanim przeczytacie!

2023-12-01 22:14

Piotr Kupicha w sylwestra nie będzie odpoczywał, tylko ma zamiar ciężko pracować. Artysta wraz ze swoim zespołem Feel będzie koncertować na wielkiej telewizyjnej scenie. W ostatniej rozmowie z jednym z portali powiedział, jaka kwota go satysfakcjonuje! Są to wielkie pieniądze! Lepiej usiądźcie!

Piotr Kupicha z żoną Eweliną Sienicką

i

Autor: Piotr Podlewski/AKPA

Piotr Kupicha i zespół Feel od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych zespołów w naszym kraju. Od lat muzycy kończą rok na wielkiej telewizyjnej scenie podczas sylwestrowych koncertów. Koniec 2023 roku już za rogiem, zatem gwiazdy polskiej sceny coraz częściej mówią o swoich sylwestrowych występach. W jednej z rozmów Piotr Kupicha zdradził, na koncercie, której stacji wystąpi! Powiedział też, ile może wynosić jego wynagrodzenie! To całkiem pokaźna sumka!

Piotr Kupicha otwarcie o honorarium za sylwestrowy występ: Jak dają pięć koła to przyjeżdżam

W rozmowie z "Plotkiem" Piotr Kupicha zdradził, gdzie w tym roku wystąpi na sylwestrowym koncercie. Artysta wyznał, że 2023 rok zakończy wspólnie z telewizją Polsat.

- Mamy Sylwester 2023/2024 i podpisaną umowę z Polsatem - powiedział Piotr Kupicha. 

Wokół sylwestrowych występów wielkich gwiazd krążą już niemal legendy. W rozmowie z portalem Piotr Kupicha powiedział na jakie honorarium może liczyć. Zobaczcie, ile trzeba zapłacić, aby usłyszeć Feel na imprezie sylwestrowej.

- Jak dają pięć koła to przyjeżdżam - stwierdził Piotr Kupicha.

Zobacz poniższą galerię: