Piotr Mróz miał wypadek! Wstrząsające nagranie trafiło do sieci

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Piotr Mróz miał wypadek! Wstrząsające nagranie trafiło do sieci

Wyglądało groźnie

Piotr Mróz miał wypadek! Wstrząsające nagranie trafiło do sieci

2023-02-28 9:30

Piotr Mróz (35 l.) miał wypadek - auto, którym jechał, dachowało. Aktor opublikował szokujące nagranie ze zdarzenia w sieci. "Cienka jest granica między życiem a śmiercią" - napisał gwiazdor "Gliniarzy". Poznajcie szczegóły.

Piotr Mróz jest gwiazdorem serialu "Gliniarze", w którym zagrała również m.in. Oliwia Bieniuk. Widzowie mogą znać go także m.in. z "Barw szczęścia" oraz "Pierwszej miłości". Aktor jest również zwycięzcą 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" (2021) - po Kryształową Kulę sięgnął razem z Hanną Żudziewicz. 

W maju 2022 roku Piotr Mróz oświadczył się ukochanej, Agnieszce Wasilewskiej, w szczególnym miejscu - przed obrazem Matki Boskiej w Licheniu, o czym poinformował za pośrednictwem Instagrama. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się mrożące krew w żyłach nagranie. Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska mieli wypadek!

Piotr Mróz miał wypadek! Co się stało? Do sieci trafiło nagranie

W lutym br. Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska wybrali się na Maderę, czym aktor pochwalił się w social mediach. Teraz zamieścił na Instagramie nagranie, z którego dowiadujemy się, że zakochani mieli wypadek - samochód, którym jechali, dachował. 

Gwiazdor "Gliniarzy" i jego ukochana podróżowali terenowym samochodem bez dachu. Na początku nagrania możemy zobaczyć uśmiechniętych zakochanych. Później jednak nie było tak wesoło... Samochód, w którym siedzieli Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska, dachował. Jeep znalazł się na poboczu, przewrócony bokiem. Na nagraniu widzimy aktora, który pokazuje swoje liczne obrażenia. Na jego twarzy, ręce oraz nogach widać krew. 

Koniecznie przeczytaj: Eurowizja 2023: Blanka przerywa milczenie! Zwróciła się do Janna. "Oboje nie rozumiemy..."

"Cienka jest granica między życiem a śmiercią...ps (nikomu na szczęście nic się nie stało) . Nie mamy czasu na nic, rezygnujmy z przeciętności, walczmy o największe emocje w każdym aspekcie życia i nie chodzi mi o carpe diem, bądźmy za każdym razem najlepszą wersją samych siebie i dużo od siebie wymagajmy, ale mądrze" - czytamy w opisie pod nagraniem. 

Część komentujących beształa aktora za nagrywanie podczas jazdy, jednak Piotr Mróz wytłumaczył, że on i jego ukochana zajmowali tylne miejsca terenowego samochodu. 

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie
Nasi Partnerzy polecają