Tłumy gwiazd na pokazie Deni Cler!

i

Autor: AKPA

Wow!

Plejada gwiazd na pokazie Deni Cler!

1 września w przestronnych wnętrzach Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbył się ekskluzywny pokaz Deni Cler. Jesienno-zimową kolekcję przyszły zobaczyć znane i lubiane miłośniczki mody. Wiele gwiazd miało już na sobie stroje prezentowanej marki.

Ewa Kasprzyk, Kasia Dąbrowska, Katarzyna Żak, Urszula Dudziak, Anna Korcz, Agnieszka Sienkiewicz, Anita Sokołowska, Joanna Racewicz, Grażyna Wolszczak, Marysia Sadowska, Katarzyna Zdanowicz, Beata Tadla, Lidia Popiel, Monika Richardson, Marta Kielczyk, Paulina Koziejowska, Magdalena Antosiewicz, Barbara Pasek  i Eliza Gwiazda brylowały na evencie z okazji pokazu Deni Cler, który mimo późnej pory przyciągnął tłumy gwiazd, dziennikarzy, influencerów i fashionistów. Impreza zgromadziła ponad 500 osób! W pokazie, m.in. szła Kamila Szczawińska.

Już wiadomo, co będą ubierać wielkie gwiazdy polskiego show-biznesu w nadchodzącym sezonie!

"Viaggio in città”, czyli miejska podróż to kolekcja, która czerpie z kultury i sztuki największych, światowych stolic mody. Projektanci Deni Cler zabrali gości w podróż do Tokio, Nowego Jorku, Londynu, Rzymu, Mediolanu i Paryża, kusząc różnorodnością stylu, fasonów i feerią barw. „Najnowsza kolekcja Deni Cler na sezon jesień zima została nazywana "Viaggio in città”. Projektanci zrozumieli, że różnice kulturowe, szczególnie w obecnych czasach, sprawiają, że można z tego czerpać i przenieśli to na naszą kolekcję. Można w niej znaleźć wiele rzeczy klasycznych, które są synonimem Deni Cler, ale proponujemy również mnóstwo sylwetek casualowych, program wieczorowy na duże i małe wyjścia. Ogromne ważnym kolorem jest magenta, fiolet i kolor roku, czyli veri peri, lekki fiolet. Ważnym kolorem jest brąz, który wraca do mody i wszystkie pozostałe kolory, takie jak ecru, czerń i camel - powiedziała Iwona Kossmann, prezes Deni Cler. Modelki zjeżdżające po ruchomych schodach zaprezentowały sylwetki inspirowane energią światowych stolic mody. Sześć różnorodnych stylistycznie kolekcji kapsułowych, szlachetne tkaniny, ponadczasowa klasyka i ukłon w stronę najnowszych trendów. Tak w skrócie można zdefiniować nadchodzący sezon z Deni Cler. Welurowe garnitury w nasyconych kolorach, luksusowe, kaszmirowe płaszcze, wieczorowe suknie przywołujące wspomnienia filmów z Grace Kelly, czy Audrey Hepburn, czy wreszcie nadruki w stylu vintage to tylko część propozycji kultowej, włoskiej marki. Przystanek Tokio to mieszanka mody miejskiej i stylu glamour, z soczystą zielenią, granatem i bielą w roli głównej. W Nowym Jorku odnajdziemy kolekcję weekendową, w szerokiej gamie kolorystycznej – od czerwieni, granatu po szarości i beż. Londyńska i rzymska inspiracja to przede wszystkim biznesowy look w klasycznej kolorystyce czerni, brązu, camelu i szarości. Mediolańską podróż podsumowują melanżowe szarości i pomarańcze, a także skórzane wykończenia i luksusowy kaszmir. Kolejnym przystankiem jest Paryż, kuszący elegancją, cyklamenowym różem i czernią. Crème de la crème są propozycje wieczorowe – piękne suknie i garnitury. Bogata oferta akcesoriów – butów, torebek, czy nakryć głowy, z lat 70. i 90. z pewnością będzie sentymentalną podróżą w przeszłość.

Janusz Onufrowicz autor powieści kryminalnej „Szczątki”: Porzuci aktorstwo dla pisania książek?
Sonda
Czy oglądasz pokazy mody?
Nasi Partnerzy polecają