Plejada gwiazd na pokazie Doroty Goldpoint i Oui&Me w Zakrzowie

2019-09-18 2:41

Zainicjowane 22 lata temu przez Katarzynę Dowbor Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd jak co roku zbiegły się z pożegnaniem wakacji. W Zakrzowie jak zawsze zaroiło się od znanych twarzy.

Gwiazdy pokazu Doroty Goldpoint w Zakrzowie

i

Autor: AKPA

Organizatorzy, Anetta i Andrzej Sałaccy starają się, by oprócz zawodów konnych w Klubie Jeździeckim Lewada, nie zabrakło też innych atrakcji. W tym roku niespodzianką był pokaz kreacji Doroty Goldpoint w wykonaniu popularnych aktorek. Kolekcję projektantki uzupełniły zegarki francuskiej marki Oui&Me, stworzonej wyłącznie dla kobiet. W pokazie udział wzięły m. in.: Iwona Guzowska, Joanna Sydor, Anna Powierza, Agnieszka Wielgosz, Sylwia Wysocka, Kalina Ben Sira, Ola Przesław i Krystyna Kołodziejczyk „Kiksa”, która była specjalnie uhonorowana z okazji 60-lecia pracy twórczej i 80 urodzin.

Aktorki, które uczestniczyły w zawodach, przebierały się do pokazu błyskawicznie, lecz mimo pośpiechu i zmęczenia zachwyciły publiczność. Do Lewady przybyły tłumy, by oglądać rywalizację gwiazd, które zmagały się w konkurencjach powożenia, ujeżdżenia, western riding oraz skoków przez przeszkody. Wokół Bogusława Lindy jak zawsze kręcił się tłum adoratorek, ale to Karol Strasburger i Dariusz Kordek zdobyli największe trofea. Przedstawiciele ekskluzywnej marki zegarków Carl von Zeyten doceniając jeździeckie umiejętności tych dwóch aktorów, ufundowali dla nich wyjątkowe nagrody - ekskluzywne zegarki tej znakomitej niemieckiej marki. Wszyscy uczestnicy oprócz statuetek otrzymali piękne prezenty od firmy Lab One i Kliniki La Perla. Po zawodach biesiadowano do rana- śpiewom i tańcom nie było końca.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki