Izabela Cieplińska

i

Autor: Instagram Izabela Cieplińska

nagła śmierć dziennikarki

Pogrzeb Izabeli Cieplińskiej, legendy kobiecej prasy. Została pochowana w Łodzi

2023-09-18 17:27

Informacja o śmierci Izabeli Cieplińskiej pojawiła się w mediach 12 września i była ogromnym zaskoczeniem. Dziennikarka i szefowa działu Uroda w "Vogue Poland" zmarła niespodziewanie, zostawiając 8-letnią córeczkę. W poniedziałek, 18 września, w Łodzi odbył się pogrzeb kobiety.

Nie żyje Izabela Cieplińska z Vogue Polska

Izabela Cieplińska zmarła w połowie września, zupełnie niespodziewanie. Informację o śmierci redakcyjnej koleżanki przekazali dziennikarze Vogue Polska za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tutaj dziennikarka prowadziła dział Urody, którego była szefową.

W przeszłości pracowała przy polskich wydaniach takich pism jak "Elle" i "Cosmopolitan".

Do publicznej wiadomości nie podano, co było przyczyną śmierci. Izabela Cieplińska osierociła 8-letnią córeczkę.

"Najpierw wchodził jej uśmiech, potem pojawiała się Iza. Będzie nam tego uśmiechu bardzo brakować. Podobnie jak jej serdeczności, poczucia humoru, otwartości na drugiego człowieka. Wciąż nie możemy uwierzyć w to, że wczoraj odeszła od nas Izabela Cieplińska, szefowa działu urody "Vogue Polska". Nasza redakcyjna koleżanka, doświadczona i dociekliwa dziennikarka, w pracy – prawdziwa pasjonatka, obdarzona ogromną wiedzą, a w życiu prywatnym - ciepła, oddana bliskim osoba. W tych ciężkich chwilach jesteśmy myślami z Rodziną i Przyjaciółmi Izy" - napisano na Instagramie Vouge Polska.

Pogrzeb Izabeli Cieplińskiej

Pogrzeb Izabeli Cieplińskiej odbył się 18 września na Cmentarzu Doły w Łodzi, gdzie pamięć o wybitnej dziennikarce i kobiecie uczcili najbliżsi, a także redakcja Vogue Polska, Cosmopolitan czy Elle. Nie zabrakło również córki Izabeli, 8-letniej Wiktorii.

Sonda
Czytasz Vogue Polska?