Pogrzeb Pawła Nowisza. Szczegóły pożegnania aktora "Barw szczęścia"

2021-10-18 21:56
Pogrzeb Pawła Nowisza
Autor: AKPA Pogrzeb Pawła Nowisza

Paweł Nowisz nie żyje. Popularny aktor teatralny i serialowy zmarł 15 października 2021 w wieku 81 lat. Paweł Nowisz znany był najbardziej z roli w serialu TVP "Barwy szczęścia" oraz z serii filmów "Kogel-mogel". Nie doczekał premiery kolejnej części tej kultowej komedii ze swoim udziałem. Kiedy odbędzie się pogrzeb Pawła Nowisza? Poznaj szczegóły pożegnania wybitnego aktora.

Paweł Nowisz szczególnie kochał teatr, z którym związany był w wielu miastach w Polsce. Grał nie tylko na deskach teatralnych, ale również w filmie i serialach. Możecie pamiętać aktora z występów w "Alternatywy 4" czy "Zmiennikach". W 1989 roku zagrał w komedii "Galimatias, czyli kogel-mogel II". Do roli Józefa Goździka wrócił w 2019 roku w "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Nie doczekał premiery czwartej części tej komedii. Ilona Łepkowska podkreśliła to w pożegnalnym wpisie: - Bardzo smutna wiadomość. Zmarł Paweł Nowisz... Na premierę czeka wciąż "Koniec świata czyli Kogel-Mogel 4" z jego udziałem... Odbędzie się już niestety bez Niego na scenie, pozostanie tylko na ekranie i w pamięci widzów... Paweł Nowisz występował przez wiele lat w "Barwach szczęścia". Twórcy serialu pożegnali go we wzruszającym wpisie. Aktor zmarł 15 października w Domu Aktora Weterana w Skolimowie.

Na Facebooku pojawiły się już informacje o szczegółach pogrzebu Pawła Nowisza: - Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 22.10.2021 r., (piątek) o godz. 10.30 na cmentarzu Bródnowskim w Warszawie, w murowanym kościele.

Spore zmiany na grobie Wiesława Gołasa. Niezapomniani

ZOBACZ: Legendarny Wiesław "Wszywka" nie żyje. Rozpacz polskich internautów. Kim był Wiesław Janiszyn?

Galeria wyżej: Zmarł Paweł Nowisz

Sonda
Czy uczestniczyłaś/eś kiedyś w pogrzebie znanej osoby?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE