Pokaz mody i mecz gwiazd dla chorych dzieci. Znani i lubiani nie zawiedli!

W Lesznowoli odbył się piknik charytatywny pod hasłem POMAGAMY WYGRYWAMY! Wspaniałą imprezę na rzecz podopiecznych Fundacji „Kochaj Życie” zorganizowała gmina Lesznowola przy współpracy Fundacji. Odbyły się między innymi Mini Mistrzostwa Europy- piłkarze rocznik 2014, Gwiazdorski Pokaz Mody, podczas, którego na wybiegu pojawiły się znane aktorki i dziennikarki, Mecz Gwiazd - aktorzy i dziennikarze - kontra samorządowcy, oraz aukcje pamiątek sportowych, gdzie licytowano, m.in. koszulkę Roberta Lewandowskiego.

Gwiazdorski pokaz mody i mecz charytatywny

i

Autor: Materiały prasowe

Mimo upalnej niedzieli do Lesznowoli na Piknik Charytatywny przybyło wiele gwiazd filmu, teatru oraz estrady. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji z udziałem gwiazd, a wszystko po to, by pomóc chorym dzieciom. 

Jednym z kluczowych punktów imprezy był pokaz mody, który poprowadziła znakomita artystka Laura Łącz, a na wybiegu stroje Katarzyny Zakrzewskiej z marki Mis Mis zaprezentowały: Joanna Kurowska, Małgorzata Potocka, Elżbieta Panas, Karolina Chapko, Marlena Szmaja, Agnieszka Kałuża, Paulina Koziejowska  Tatiana Sosna - Sarno. A wisienką na torcie był przemarsz Tomka Martyńskiego z synkiem Erykiem, którego doskonale znają widzowie "Barw szczęścia".

W czynienie dobra miała swój wkład również Dorota Goldpoint. Projektantka, która ubiera Pierwszą Damę przekazała na licytację wyjątkową kreację, którą na wybiegu zaprezentowała Marlena Szmaja, modelka oraz aktorka znana z udziału w wielu filmach i serialach.

Marlena Szmaja w sukni Doroty Goldpoint

i

Autor: Materiały prasowe

W Meczu Gwiazd - aktorzy i dziennikarze kontra samorządowcy udział wzięli, m.in. Patryk Janas, Konrad "Skolim" Skolimowski z zespołem, Łukasz Tomczyk z zespołu Looks, Tomasz Martyński, DJ Brave.

Artyści reprezentujący Fundację Kochaj życie

i

Autor: Materiały prasowe

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również, m.in. Kapitan Wrona oraz Anita Tomczyk, czyli słynna DJ Sofi, która również podarowała od siebie upominek do charytatywnej loterii.

Wydarzenie wspierali również Endo, Alles oraz malarka Bogusława Skwarna, która podarowała na licytację obraz, pt. "Ja i mój cień".

Bogusława Skwarna - autorka obrazu i Marlena Szmaja - aktorka, modelka

i

Autor: Marimar Studio

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki