Pola Gonciarz,  gwiazda Na dobre i na złe zmieniła fryzurę

i

Autor: Instagram/AKPA Pola Gonciarz, gwiazda "Na dobre i na złe" zmieniła fryzurę

Pola Gonciarz

Piękność z "Na dobre i na złe" w show Polsatu. Kto jeszcze pojawi się w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

2023-07-05 10:15

Zdradzono kolejne nazwiska uczestników 19. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W wokalnym show Polsatu pojawią się piosenkarz Kuba Szmajkowski (21 l.) i aktorka Pola Gonciarz (25 l.) znana z "Na dobre i na złe", gdzie gra Blankę Consalidę, córkę Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska).

Już wcześniej "Twoja Twarz Brzmi znajomo" potwierdziła obecność Eweliny Flinty, dawnej gwiazdy "Idola". Teraz serwis wirtualnemedia.pl podał, że w show Polsatu wystąpią:  Kuba Szmajkowski, finalista pierwszej edycji "The Voice Kids",  były wokalista zespołu 4Dreamers oraz Pola Gonciarz, tancerka i aktorka związana z Teatrem 6. piętro. Dalsze personalia kolejnych uczestników "TTBZ" z pewnością będą podane już niebawem.

Przypomnijmy, że w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w poprzedniej edycji nastąpiły wielkie zmiany. Piotra Gąsowskiego w roli prowadzącego zastąpił Maciej Rock, a w składzie jurorów obok Roberta Janowskiego i Małgorzaty Walewskiej pojawił się Paweł Domagała.  Posadę stracili wówczas Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski. Teraz nastąpi kolejna zmiana. Znanego choreografa Krzysztofa "Krisa" Adamskiego zastąpi Maciej Zakliczyński, który wcześniej pojawiał się w "Tańcu z gwiazdami".

Znamy zwycięzcę 18. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wystrzałowy finał, wielkie gratulacje

Krzysztof Ibisz jako Verka Serduchka. Historyczny występ w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Sonda
Czy brakuje Ci Piotra Gąsowskiego jako prezentera Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Nasi Partnerzy polecają