Tego nie da się "odzobaczyć"!

Półnaga Justyna Steczkowska reklamuje kawę. Morskie fale pieszczą jej boskie ciało. Co za widok!

2023-09-05 5:30

Justyna Steczkowska (51 l.) to prawdziwa kobieta interesu. Jurorka „The Voice of Poland” od lat jest twarzą kampanii reklamowych firmy produkującej kawy i herbaty, a w oficjalnych reklamach gwiazda udziela się również wokalnie. Tym razem jednak Jusia przeszła samą siebie. Zabrała saszetki na wakacje i raczyła się napojami kąpiąc w morzu.

Kreatywność Justyny Steczkowskiej nie może przejść bez echa. Wokalistka na bajeczne wakacje do Chorwacji zabrała ze sobą zapas kawy. Nie popija jej jednak przy stole, ale raczy się napojem podczas kąpieli w Morzu Adriatyckim. Sama chwali się w sieci filmikami, na których spienione morskie fale pieszczą jej seksowne ciało, odziane w skąpe bikini, a ona dzierży w dłoni szklankę z kawą, zachwalając jej walory smakowe. Fani z pewnością mają na co popatrzeć, a budżet gwiazdy rośnie.

Ile Steczkowska mogła zarobić za reklamowy filmik?

Artystka za post na Instagramie może liczyć na 20 tys. zł, a za film wideo nawet 30 tys. zł, więc nie ma się co dziwić, że dwoi się i troi, żeby zadowolić reklamodawców, bo obserwatorzy niestety nie pochwalają takich ruchów marketingowych. „Bardzo Panią cenię ale niestety, ta reklama jak dla mnie jest niewiarygodna…” - napisała jedna z internautek. Nie umknęło nam też oznaczenie jednego z popularnych biur podróży, więc i z pewnością wyjazd Jusi również jest sponsorowany. Cóż, tak można żyć!

Justyna Steczkowska zdradza jaką będzie teściową!

The Voice of Poland - o którym trenerze mowa?

Pytanie 1 z 5
Jak naprawdę nazywa się Tomson?
Listen on Spreaker.