Półnagi Maciej Musiał kusi w łóżku. Nawet Magda Gessler nie mogła się powstrzymać!

2023-01-30 7:34

Maciej Musiał (27 l.) to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Ostatnio występował z sukcesami w serialach Netflixa, choć ten ostatni, 1899, został niespodziewanie anulowany. Teraz Musiał skupia się na nowych projektach, pamiętając jednak o tym, by rozpieszczać swoich fanów. Wrzucił do sieci półnagie zdjęcie! Nawet Magda Gessler nie mogła się powstrzymać.

Maciej Musiał podbija świat klatą

i

Autor: instagram Maciej Musiał podbija świat klatą

Maciej Musiał rozwija skrzydła. Kojarzony do tej pory raczej z rolą w kultowym serialu "Rodzinka.pl", jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia sięga coraz wyżej. Pojawił się epizodycznie w serialu "Wiedźmin" na Netflixie, później na tej samej platformie, już w nieco większej roli, wystąpił w "1899". Niestety, mimo rozkochania w sobie międzynarodowych fanów, serial ostatecznie został po pierwszym sezonie anulowany, więc Musiał w pewnym sensie stracił pracę. Teraz skupia się na nowych projektach i wygląda na to, że myśli pozytywnie, co można wywnioskować po najnowszym zdjęciu, jakie wrzucił na Instagramia. Półnagi Musiał kusi w łóżku! Nawet Magda Gessler nie mogła się powstrzymać. Nie do wiary, że to napisała! Poznajcie szczegóły.

Półnagi Maciej Musiał kusi w łóżku. Nawet Magda Gessler nie mogła się powstrzymać!

Maciej Musiał wrzucił zdjęcie, które rozgrzało fanów do czerwoności. Bez koszulki, z nagim torsem, z wystającymi bokserkami (?) uśmiecha się do obiektywu kamery. Na to wszystko leży w łóżku, wtulony w pościel.

"Pij mleko, będziesz wielki (jak ja)". napisał Maciej Musiał na Instagramie.

Zachwyceni fani ruszyli z falą komplementów w komentarzach, a wśród nich pojawiła się nawet sama Magda Gessler. "Mrrr...!!! Niezłe", napisała restauratorka. Jak myślicie, czeka nas jakaś kolaboracja? Oceńcie sami, zdjęcie znajdziecie poniżej.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Maciej Musiał podbija świat klatą

Sonda
Obserwujesz Macieja Musiała w mediach społecznościowych?
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie

Znana pisarka przesłuchuje ciekawych mężczyzn. Na pierwszy ogień - przystojny radiowiec!

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki