Maciej Musiał

i

Autor: wbf

Fani są zdruzgotani

Maciej Musiał próbował z całych sił, ale nie udało się. Stracił pracę, smutne wieści

2023-01-03 8:57

Maciej Musiał (27 l.) to jeden z najbardziej wziętych aktorów młodego pokolenia. Największą popularność dał mu udział w serialu "Rodzinka.pl", a później już poszło szybko! Musiał pojawił się nawet w jednym z odcinków serialu "Wiedźmin" na Netflixie. Niedawno na tej samej platformie dostał kolejną rolę. Niestety, dotarły do nas smutne wieści. Młody aktor właśnie stracił pracę.

Maciej Musiał miał ostatnio dobrą passę. Udało mu się zagrać epizodyczną rolę w serialu Netflixa "Wiedźmin", który został zbudowany na bazie książek Andrzeja Sapkowskiego o tym samym tytule, a później dostał ważną rolę w kolejnej produkcji tego serwisu - "1899" od twórców hitowego "Dark". Musiał zaczął wychodzić z kręgu polskich produkcji, choć w naszym kraju wciąż najbardziej jest znany z roli Tomka w serialu "Rodzinka.pl". Niestety, ostatnie niepokojące doniesienia każą sądzić, że Maciek mimo usilnych starań musiał zmierzyć się z porażką. Wszystko wskazuje na to, że młody aktor stracił właśnie pracę. Znamy szczegóły na temat tych smutnych doniesień.

Maciej Musiał próbował z całych sił, ale nie udało się. Stracił pracę w Netflixie

Okazuje się, że Maciej Musiał nie zagra już w serialu "1899", bo choć produkcję Netflix wprowadzał z wielką pompą, to teraz zaledwie po pierwszym sezonie zamierza ją anulować. Te informacje zszokowały fanów, którzy - jak się wydawało - polubili serial, w tym rolę Maćka. W mediach społecznościowych, chociażby na TikToku, można było zaobserwować mnóstwo przeróbek z udziałem młodego polskiego aktora, w których ludzie wyrażali zachwyt wobec jego postaci i umiejętności aktorskich.

Niestety, to nie wystarczyło, by serial przebił się wystarczająco mocno i uzyskał kontynuację. Wiadomość o zakończeniu serialu potwierdził już na Instagramie współtwórca serii Baran bo Odar. Drugi z głównych twórców, Jantje Freise, napisał z kolei, że produkcja bardzo chciała dokończyć tę "niesamowitą podróż", ale "los miał inne plany". Czy powodem była słaba oglądalność? Możemy się tylko domyślać, bo oficjalnych powodów rezygnacji z "1899" nie podano do publicznej wiadomości.

Fani wciąż trzymają kciuki za Maćka Musiała i wierzą, że jeszcze będzie im dane zobaczyć go w jakiejś innej, światowej produkcji.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Maciej Musiał podbija świat klatą

Sonda
Obserwujesz Macieja Musiała w mediach społecznościowych?
Tak OSZPECILI Annę Dymną w serialu Netflixa "Wielka woda".