Maciej Musiał

i

Autor: AKPA / Baranowski

Wyglądają jak rodzeństwo

Maciej Musiał pozuje z mamą. Fani w szoku. "Wiecznie młodzi"

2022-12-30 12:32

Maciej Musiał (27 l.) korzysta z uroków urlopu i razem z mamą wybrał się na krótkie wakacje. Choć relacji nie wrzucają do sieci zbyt wiele, na Instagramie Anny Markiewicz-Musiał pojawiło się wyjątkowe selfie. Aktor i jego rodzicielka wyglądają jak rówieśnicy, na co uwagę zwrócili oczywiście wierni fani.

Maciej Musiał zdobył popularność dzięki udziałowi w produkcji TVP - "Rodzinka.pl". Polacy mogli na szklanych ekranach oglądać, jak młody aktor dorasta i zdobywa doświadczenie w swoim fachu. 27-letni dziś już mężczyzna nie zdecydował się jednak na rozwój celebryckiej kariery, robiąc reklamę za reklamą, czy pojawiając się na planach polskich seriali. Zamiast łatwej ścieżki wybrał tę trudniejszą i usuwając się w cień, zaczął studia w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Czas pokazał, że postąpił dobrze, bo dziś jako nieliczny w naszym kraju może poszczycić się udziałem w produkcji Netfliksa. Serial "1899" z jego udziałem jest dostępy na platformie od kilku tygodni, co wiązało się z wcześniejszą promocją serialu. Nie dziwi więc, że aktualnie Musiał korzysta z uroków urlopu.

Maciej Musiał pozuje z mamą. Fani w szoku. "Wiecznie młodzi"

Maciej Musiał wybrał się na wakacje ze swoją mamą. Ich wspólne zdjęcie, jakie trafiło na instagramowy profil Anny Markiewicz-Musiał, jest szeroko komentowane, zwłaszcza przez jego fanów. Nie bez powodu internauci piszą, że aktor i jego rodzicielka wyglądają jak rodzeństwo.

Niemożliwe! Wyglądacie jak rówieśnicy!

Wiecznie młodzi! - czytamy.

Faktycznie, Anna Markiewicz-Musiał za każdy razem, gdy zapozuje z synem, zbiera masę komplementów świadczących o tym, że nie wygląda na tyle lat, ile faktycznie ma. Zdaje sobie z tego sprawę sam Maciej Musiał, który pod postem mamy stwierdził, że są jak "przedszkolaki".

Zazdrościcie mu takich genów i tak świetnego kontaktu z mamą?

Sonda
Obserwujesz Macieja Musiała w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają